Asystent/Asystentka ds. administracyjno-biurowych

Grupa Inwestycyjna HOSSA SA

Władysława IV 43

Śródmieście

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • weryfikacja faktur przygotowanych do płatności pod względem formalno-prawnym

  • weryfikacja załączników do faktur wynikających z zapisów umownych

  • prowadzenie rejestru umów i zamówień

  • przygotowanie umów i zleceń według istniejących formularzy

  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów w spółce

  • segregacja, ewidencjonowanie i tworzenie zbiorów dokumentacji

  • udostępnianie dokumentów klientom wewnętrznym i zewnętrznym

  • kontrola i analiza stanu zapasów, przeprowadzanie częściowej inwentaryzacji

  • prace administracyjno-biurowe

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe z zakresu administracji lub pokrewne

  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku administracyjnym związanym z likwidacją faktur

  • dobra znajomość pakietu MS Office

  • dokładność, dobra organizacja pracy

  • samodzielność, inicjatywa w działaniu

  • umiejętność współpracy w zespole

To oferujemy

  • możliwość rozwoju i zdobycie doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • wdrożenie i pełne wsparcie przy wprowadzaniu w powierzone obowiązki

  • kartę Multisport, ubezpieczenie na życie

  • inne uzgodnione świadczenia dodatkowe

Zapraszamy do składania CV poprzez przycisk APLIKUJ, znajdujący się na dole ogłoszenia.

Zapewniamy kandydatom całkowitą dyskrecję.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Jesteśmy czołowym deweloperem na rynku Trójmiasta z ponad 30-letnim doświadczeniem. Prowadzimy działalność w zakresie inwestycji oraz budownictwa mieszkaniowego i komercyjnego. Zbudowaliśmy tętniące życiem dzielnice miast, m.in. gdański Garnizon, który jest doskonałym przykładem przestrzeni mixed-use czy też Chwarzno-Wiczlino w Gdyni - dzielnicę zrównoważonego rozwoju. Nasze osiedla, m.in. Fort Forest, CentralPark, Wiczlino-Ogród czy też Wiszące Ogrody cieszą się wciąż uznaniem i zainteresowaniem mieszkańców Trójmiasta. Staramy się być blisko lokalnej społeczności, dlatego też jesteśmy partnerem wielu lokalnych wydarzeń.

Do naszego zespołu poszukujemy osoby gotowej do pracy również w Gdańsku.

Przewiń do profilu firmy