Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/Asystentka ds. administracyjno- biurowych

FELG SOFTWARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Pijarska 9

Stare Miasto

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Rejestr dokumentacji firmy

  • Przyjmowanie połączeń i kierowanie do odpowiednich działów w firmie

  • Komunikacja i wsparcie dla działu sprzedaży

  • Dbanie o prawidłowy przepływ dokumentów

  • Nanoszenie zmian w umowach

  • Koordynowanie procesów i procedur prawnych

  • Nadzór nad zaopatrzeniem w artykuły niezbędne dla funkcjonowania biura

Nasze wymagania

  • Lubisz pracę z fakturami, umowami i innymi dokumentami księgowymi

  • Lubisz pilnować dyscypliny i porządku z dokumentami

  • Potrafisz też komunikować się zdalne przez telefon lub wideo

  • Kalendarz to twój „przyjaciel”

  • Masz zdolności organizacyjne

  • Kochasz Excela 🙂

Mile widziane

  • Potrafisz komunikować się w języku angielskim lub włoskim

  • Możesz podjąć pracę u nas “od zaraz”

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w szybko rozwijającym się start-upie z możliwością dostępu do najnowszych technologii w oparciu o umowę o pracę

  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon, itp.)

  • Szkolenia

  • Przyjazną atmosferę opartą na zaufaniu i różnorodności

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Samodzielność w wykonywaniu zadań

  • Biuro zlokalizowane w ścisłym centrum Krakowa

  • Dobra kawa i herbata w biurze 😀

  • Parking na rowery

  • Dofinansowanie do karty Multisport

Wizją FELG Dent jest usprawnienie pracy gabinetów stomatologicznych poprzez uproszczenie zarządzania gabinetem oraz uporządkowanie danych pacjentów i historii ich leczenia.

Przewiń do profilu firmy

Jeśli czujesz, że to stanowisko jest dla Ciebie interesujące i podoba Ci się to co przeczytałeś wyślij nam swoje CV 😊