Oferta pracy

Asystent/Asystentka ds. administracyjno – logistycznych

Pulp-Tec Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

Pulp-Tec Sp. z o.o. Sp. k.

Rokicińska 168

Łódź

Pulp-Tec Sp. z o.o. – firma produkcyjna, producent wytłoczek z pulpy papierowej

W celu uzyskania dodatkowych informacji na nasz temat,

odwiedź naszą stronę internetową: www.pulp-tec.com/pl

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad stanami magazynowymi (biuro) / prowadzenie rejestrów
  • zamawianie towarów / kontakt telefoniczny i mailowy z innymi firmami / optymalizacja kosztów zamówień
  • prowadzenie rejestrów
  • obsługa korespondencji
  • drukowanie, skanowanie i kopiowanie dokumentów
  • nadzór nad apteczkami
  • przygotowanie dokumentacji wysyłek towarów / organizacja wysyłek
  • umawianie spotkań rekrutacyjnych / przesyłanie ofert kandydatów
  • organizacja spotkań / zarządzane Salą Konferencyjną
  • wsparcie przy organizacji wydarzeń wewnętrznych i zewnętrznych
  • tworzenie, obsługa, archiwizacja dokumentów
  • wspieranie Zarządu w realizacji zadań, pomoc w prowadzeniu bieżących spraw

Oczekujemy:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min 1 rok
  • mile widziane wykształcenie wyższe
  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2 (zarówno w mowie i w piśmie) umożliwiająca swobodną komunikację w pracy
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera - MS Office
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne oraz komunikacyjne
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • dokładność, systematyczność, samodzielność
  • chęć zdobycia doświadczenia i podnoszenia swoich kwalifikacji

Oferujemy:

  • pracę na podstawie umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • pakiet świadczeń socjalnych (catering, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, bony podarunkowe)
  • stanowisko z możliwością wdrażania własnych pomysłów i inicjatyw
  • pracę w młodym i ambitnym zespole
  • praca w godzinach 08:00-16:00

W przypadku zainteresowania ofertą, prosimy aplikować poprzez kliknięcie APLIKUJ

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Pulp-Tec Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Łodzi zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Pulp-Tec Sp. z o.o. Sp. k.. z siedzibą w Łodzi przy ul. Rokicińskiej 168. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Numer telefonu: 690 040 553

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy