Oferta pracy

Asystent / Asystentka ds. administracyjno - organizacyjnych

HERZ Armatura i Systemy GrzewczeO firmie

HERZ Armatura i Systemy Grzewcze

Artura Grottgera 58

Wieliczka

Spółka HERZ Armatura i Systemy Grzewcze w Wieliczce należy do międzynarodowej grupy HERZ Armaturen GmbH, będącej jednym z najważniejszych europejskich producentów armatury sanitarnej, grzewczej i instalacyjnej.

W związku z dynamicznym rozwojem w Polsce, firma poszukuje kandydata na stanowisko:

Asystent / Asystentka
ds. administracyjno - organizacyjnych

Miejsce Pracy: Wieliczka

Głównym Państwa zadaniem będzie codzienna praca administracyjna oraz opracowanie zleconych tematów na potrzeby zarządu. Zakres odpowiedzialności zależny będzie od Państwa kwalifikacji i chęci rozwoju.

Wśród kluczowych cech, których od Państwa oczekujemy jest bardzo dobra organizacja pracy, duża pracowitość, komunikatywność, zorientowanie na wykonywanie zadań i rozwiązywanie problemów oraz analityczne myślenie.

Atutem będzie dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego, nie jest ona jednak warunkiem koniecznym.

Zakres obowiązków:

  • Czynności administracyjne; wsparcie zarządu i dyrektora handlowego
  • Koordynacja procesów w spółce
  • Kontakt z pracownikami
  • Zarządzanie elektronicznym obiegiem dokumentów
  • Przygotowanie i obróbka analiz, wyszukiwanie danych, redagowanie pism itp.
  • Rozwiązywanie problemów

Wymagania:

  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Duża motywacja do pracy i rozwoju
  • Wykształcenie wyższe lub średnie połączone z doświadczeniem życiowym
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Konsekwencja, zorientowanie na osiąganie postawionych celów
  • Biegłość w obsłudze komputera, umiejętność szukania informacji
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie atutem

Oferujemy:

  • Możliwości rozwoju (systematyczne rozszerzanie odpowiedzialności i decyzyjności)
  • Dynamiczne i ciekawe środowisko pracy
  • Motywujące wynagrodzenie
  • Pracę w międzynarodowej firmie

Zainteresowane osoby prosimy o składanie CV w języku polskim korzystając z poniższej aplikacji.

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji klauzuli o treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Herz Armatura i Systemy Grzewcze Sp. z o.o., która stanie się ich Administratorem, w celu przeprowadzenia rekrutacji. Oświadczam, że zapoznałem się ze szczegółową informacją, jak chronione będą moje dane osobowe oraz jakie przysługują mi prawa, zamieszczoną na stronie www.herz.com.pl i jestem świadoma/y, że podanie przeze mnie danych jest dobrowolne, jak również, że przysługuje mi prawo do cofnięcia niniejszej zgody w każdym czasie, przy czym cofnięcie zgody jest równoznaczne z rezygnacją z dalszego udziału w procesie rekrutacji realizowanym przez Herz Armatura i Systemy Grzewcze sp. z o.o.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy