Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/Asystentka ds. administracyjnych

Hi5 - LOGISTICS

  • Azymutalna 9, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • rekrutacja zdalna

Azymutalna 9

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej

  • porządkowanie, skanowanie i archiwizowanie dokumentów

  • kontrola oraz rozliczanie faktur i dokumentów wystawionych przez dostawców

  • wystawianie faktur dla klientów

  • załatwianie bieżących spraw administracyjnych

  • obsługa spotkań

  • dbanie o porządek w biurze

Nasze wymagania

  • biegła obsługa komputera, znajomość pakietu MS Office w szczególności Word, Excel

  • sprawna obsługa urządzeń biurowych

  • umiejętność pracy w zespole

  • dobra organizacja pracy, dokładność, szybkość

  • doświadczenie w pracy biurowej

  • samodzielność w realizacji powierzonych zadań

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • znajomość języka angielskiego w stopniu minimum komunikatywnym

  • dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piątku 8-16, lokalizacja BCB niedaleko lotniska

Mile widziane

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie na kierunkach Administracja, Ekonomia (ew. pokrewne)

  • czynne prawo jazdy kat. B – wymóg niekonieczny

  • doświadczenie w obszarze windykacji telefonicznej

To oferujemy

  • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego

  • przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole

  • stabilne zatrudnienie w dowolnym wymiarze czasu

  • prywatną opiekę medyczną

  • kartę sportową

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

Szukasz komfortowego miejsca do pracy? Lubisz pracę w biurze? Prężnie rozwijająca się firma spedycyjna Hi5-LOGISTICS poszerza swój zespół. Daj nam się poznać i dołącz do ludzi pozytywnie zakręconych na punkcie swojej pracy!

Przewiń do profilu firmy