Ta oferta pracy jest nieaktualna od 33 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/Asystentka ds. administracyjnych

  • Gdańsk, pomorskie pokaż mapę
  • Asystent
  • 21.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Graphic Data Polska, pracująca dla Swiss Post Solutions, specjalisty w przetwarzaniu informacji i dostawcy innowacyjnych rozwiązań biznesowych, poszukuje do swojego biura w Gdańsku osoby, która dołączy do naszego przyjaznego zespołu specjalistów i pomoże nam w dalszym dynamicznym rozwoju firmy.

    Asystent/Asystentka
    ds. administracyjnych
    Miejsce pracy: Gdańsk (okolice)
    Numer referencyjny: ADMPL02

    Opis stanowiska:

    Asystent / Asystentka ds. administracyjnych zajmować się będzie m.in. kontaktem z pracownikami SPS różnego szczebla, ustalaniem spotkań, sporządzaniem notatek ze spotkań, telekonfernecji, dbaniem o dystrybucję i zbieranie odpowiednich informacji, pilnowaniem egzekucji ustalonych działań, aktualizację informacji w systemach informatycznych i komunikację w imieniu działów technicznych z wewnętrznymi i zewnętrznymi klientami organizacji.

    Wymagania:

    Osoba aplikująca na to stanowisko powinna wykazać się:

    • Co najmniej dobrą znajomością j. angielskiego w mowie i piśmie (codzienna komunikacja z obcokrajowcami w j. angielskim) – poziom B2 minimum jako warunek konieczny,
    • Ponadprzeciętną znajomością MS Excel,
    • Dobrymi umiejętnościami z zakresu obsługi komputera i oprogramowania (sharepoint, confluence, MS Office, narzędzia raportujące itp.),
    • Doskonałymi umiejętnościami organizacyjnymi,
    • Skrupulatnością i dokładnością, umiejętnością szybkiego tworzenia zrozumiałych notatek,
    • Umiejętnością zarządzania wieloma priorytetami,
    • Dobrymi umiejętnościami pracy w zespole.

    Dodatkowymi atutami będą:

    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
    • Znajomość MS Visio.

    Oferujemy:

    • Przyjazną atmosferę w pracy,
    • Możliwość rozwoju zawodowego,
    • Ciekawą pracę w interesującej i rozwojowej branży,
    • Pracę w międzynarodowym środowisku,
    • Prywatną opiekę medyczną dla Pracownika i jego najbliższych.

    Prosimy o przesyłanie CV w j.angielskim za pomocą przycisku APLIKUJ poniżej.