Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/Asystentka ds. Administracyjnych

Russell Bedford Dmowski i Wspólnicy Kancelaria Adwokacka Sp. k.O firmie

Russell Bedford Dmowski i Wspólnicy Kancelaria Adwokacka Sp. k.

Aleje Jerozolimskie 123A

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa, profesjonalna obsługa sekretariatu firmy oraz administracja biura,

  • wspomaganie codziennej pracy zespołu i Zarządu,

  • umawianie i obsługa spotkań z Klientami Kancelarii,

  • obsługa urządzeń biurowych (centrala telefoniczna, komputer, fax, ksero),

  • organizowanie podróży służbowych w tym m.in.: dokonywanie rezerwacji hoteli / zakup biletów,

  • prowadzenie i ewidencjonowanie korespondencji przychodzącej i wychodzącej,

  • dbanie o prawidłowy przepływ dokumentacji oraz informacji,

  • współpraca z dostawcami świadczącymi usługi dla firmy w tym m.in.: organizacja napraw oraz zapewnienie odpowiedniej ilości artykułów biurowych i spożywczych.

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word i Excel),

  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

  • umiejętność samodzielnej organizacji czasu pracy,

  • umiejętność pracy pod presją czasu,

  • wysokie zdolności interpersonalne, komunikatywność, odpowiedzialność i samodzielność,

  • punktualność,

  • dyspozycyjność.

To oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o dużym potencjale i aspiracjach,

  • przyjazną atmosferę pracy w młodym i energicznym zespole,

  • możliwości rozwoju zawodowego,

  • stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy w oparciu o własną działalność gospodarczą bądź umowę zlecenie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

Witamy Cię w gronie niezależnych księgowych, audytorów, doradców podatkowych i konsultantów biznesowych, zrzeszonych w sieci Russell Bedford International. Od ponad 30 lat światowa sieć firm konsultingowych RBI zapewnia wiedzę finansową i doradztwo biznesowe podmiotom na wielu różnych rynkach i branżach w każdym zakątku świata. Do naszej siedziby w Warszawie poszukujemy obecnie: Asystenta/Asystentki ds. Administracyjnych.

Przewiń do profilu firmy