Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent / Asystentka ds. administracyjnych ze znajomością jęz. angielskiego

EUROCOMPANIES sp. z o.o.

  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:elastyczny grafik
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Marszałkowska 55

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • rejestrowanie i obsługa spółek

  • rejestrowanie, obsługa i wysyłka korespondencji

  • osobiste doręczanie dokumentów do sądów i urzędów

  • archiwizacja dokumentów

  • wystawianie i księgowanie faktur

  • kontakt z klientami

  • obsługa gości

  • wsparcie asystenckie

Nasze wymagania

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • sumienność, dokładność, dobra organizacja pracy

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • umiejętność obsługi pakietu MS Office

  • punktualność

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę / umowy zlecenia

  • stabilne zatrudnienie

  • pracę w międzynarodowym środowisku

  • wynagrodzenie – 2220 netto

  • Mile widziani studenci.

O nas

Grupa EUROCOMPANIES świadczy usługi związane, z rejestracją oraz sprzedażą spółek w Polsce oraz, w innych państwach, a także usługi wirtualnego biura. Do naszego biura w Warszawie poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Asystentka/Asystent do spraw administracyjnych.