Asystent/Asystentka ds. Eksportu

  • Białystok, podlaskie pokaż mapę
  • Asystent
  • 25.06.2018
  • Ważna jeszcze 6 dni (do 25.07.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma NIBE- BIAWAR Sp. z o.o. w Białymstoku należąca do szwedzkiego koncernu NIBE, producent najwyższej jakości podgrzewaczy wody, zasobników, pomp ciepła i kolektorów słonecznych poszukuje osoby na stanowisko:

    (dział Realizacji Sprzedaży Eksportowej)

    Miejsce pracy: Białystok

    Zakres obowiązków:

    • bieżąca współpraca z klientami zagranicznymi
    • przyjmowanie i realizacji zamówień od klientów
    • przygotowywanie wszelkiej dokumentacji niezbędnej przy sprzedaży eksportowej
    • raportowanie wykonywanych działań
    • współpraca z innymi działami firmy

    Od kandydatów oczekujemy:

    • wykształcenia wyższego
    • doświadczenia w sprzedaży eksportowej
    • biegłej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie oraz dobrej znajomości języka rosyjskiego lub niemieckiego
    • praktycznej znajomości pakietu MS Office
    • zdolności analitycznych, dokładności i dobrej organizacji pracy własnej
    • komunikatywności i łatwości nawiązywania kontaktów

    Oferujemy:

    • stabilność zatrudnienia w prężnie rozwijającej się firmie
    • możliwość rozwoju w środowisku międzynarodowym koncernu NIBE
    • szkolenia produktowe
    • niezbędne narzędzia pracy
    • przyjazną atmosferę pracy
    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (CV i list motywacyjny) do dnia 22.07.2018 klikając w przycisk APLIKUJ

    Dziękujemy za nadesłanie zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

    Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97r o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2016.922 tj).”

    bottom