Oferta pracy

Asystent/Asystentka ds Eksportu

MADEJ WRÓBEL SP. Z O.O.

  • Magazynowa 45, Ruda Śląska
    Ruda Śląska, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Magazynowa 45

Ruda Śląska

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa klientów na podległych rynkach eksportowych – wymagana bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

  • Wdrażanie i realizowanie kampanii reklamowych, dystrybucja materiałów promocyjnych wśród obecnych i potencjalnych klientów,

  • Organizowanie oraz obsługa handlowa i merytoryczna przedsięwzięć reklamowych takich jak: targi, degustacje,

  • Sporządzenie dokumentacji do wysyłek poza Unię Europejską oraz kontakt z agencjami celnymi w zakresie odpraw,

  • Nadzór nad prawidłową awizacją asortymentów.

Nasze wymagania

  • Język angielski zaawansowany – warunek konieczny,

  • Obsługa komputera,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu, komunikatywność, kreatywność, samodzielność, odpowiedzialność,

  • Prawo jazdy Kat. B

To oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • Stabilne warunki w oparciu o umowę o pracę;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;

  • Niezbędne narzędzia pracy;

  • Pakiet socjalny m.in.: prywatną opiekę medyczną, kartę sportową, ubezpieczenie grupowe;

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Dołącz do nas jeżeli:

  • Lubisz pracę z ludźmi,

  • Jesteś osobą odpowiedzialną,

  • Nie boisz się wyzwań,

  • Biegle władasz językiem angielskim.

Zainteresowany/Zainteresowana? APLIKUJ!!

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Jesteśmy jednym z największych producentów z branży mięsno – wędliniarskiej.

W swojej działalności stawiamy na zapewnienie najwyższej jakości naszych wyrobów poprzez ciągły rozwój pracowników i procesów technologicznych.

Dołącz do naszego zespołu! Rozwijaj swój potencjał!!

Do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Asystent/Asystentka ds. Eksportu

Przewiń do profilu firmy