Asystent/Asystentka ds. HR

BNP Paribas Real Estate Poland sp. z o.o.

  • Grzybowska 78, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 17 dni
    do: 24 gru 2021
  • umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Grzybowska 78

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie ankiet, raportów, statystyk na potrzeby lokalne oraz grupowe

  • Prowadzenie dokumentacji personalnej

  • Pomoc w administrowaniu benefitami pracowniczymi

  • Wsparcie w organizacji szkoleń

  • Pomoc w procesach rekrutacyjnych, przygotowywaniem ogłoszeń, umawianiem spotkań

  • Wspieranie działań employer branding’owych w celu zwiększania atrakcyjności wizerunku pracodawcy dla kandydatów i pracowników

Nasze wymagania

  • Zainteresowanie i chęć rozwoju w obszarze HR

  • Status studenta, mile widziane będą studia kierunkowe takie jak – ZZL, psychologia, socjologia

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • Dobra organizacja pracy i zaangażowanie w powierzane zadania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielski (min. B2)

  • Komunikatywność, pozytywne nastawienie do innych

  • Dyspozycyjność minimum 30 godzin w tygodniu

To oferujemy

  • Płatną współpracę w oparciu o umowę zlecenie na min. 6 miesięcy

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego i poznania specyfiki pracy w zespole HR

  • Dogodną lokalizację pracy w centrum Warszawy

  • Możliwość wykupienia karty Multisport na preferencyjnych warunkach

  • Środowisko pracy, w którym dzielimy się wiedzą i jesteśmy otwarci na nowe pomysły i inicjatywy :)

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • świętowanie urodzin

  • platforma kafeteryjna

BNP Paribas Real Estate jest wiodącą międzynarodową firmą działającą na rynku nieruchomości. Swoim klientom doradzamy w zakresie zarządzania nieruchomościami, wynajmu powierzchni biurowych, handlowych i magazynowych, sprzedaży oraz zakupu nieruchomości komercyjnych, a także ich wycen. Pracujemy w 38 krajach i zatrudniamy ponad 5100 pracowników. Jesteśmy częścią Grupy BNP Paribas.

Przewiń do profilu firmy