Asystent/ Asystentka ds. Importu

Pepco - Centrala

Świętojańska 43

Śródmieście

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie, weryfikacja, kompletacja i przygotowanie dokumentów importowych (papierowych i elektronicznych) wymaganych przez spedytorów, agencje celne oraz wewnętrzne procedury

  • Kontakt z dostawcami - wyjaśnianie rozbieżności, monitorowanie terminowej wysyłki dokumentów

  • Bieżąca współpraca i rozwiązywanie problemów z przewoźnikami, spedycją, agencją celną, dostawcami i innymi działami firmy

  • Dbanie o prawidłowy przepływ informacji i dokumentów wewnątrz firmy oraz z partnerami zewnętrznymi

  • Przygotowywanie oraz analiza raportów i zestawień według ustalonych standardów

  • Wprowadzanie danych do systemu i tworzenie raportów

Nasze wymagania

  • Dyspozycyjność w pełnym wymiarze godzin (40h tygodniowo)

  • Wykształcenie wyższe, minimum ukończone studia inżynierskie/ licencjackie – na kierunku logistyka, transport, zarządzanie, ekonomia bądź pokrewnym

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1

  • Dobra znajomość pakietu MS Office - szczególnie Excel

  • Dokładność i skrupulatność

  • Dobra organizacja pracy

  • Doświadczenie w firmie logistycznej, transportowej lub handlowej będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Pracę w firmie, która zajęła 2 miejsce wg. Magazynu Forbes, jako Najlepszy Pracodawca 2022 r. w Polsce

  • Pracę w jednej z najszybciej rozwijających się sieci retailowych w Europie, jesteśmy obecnie w 16 krajach Europy

  • Atrakcyjną lokalizację biura w centrum Gdyni

  • Stabilność zatrudnienia i korzystne warunki wynagradzania

  • Dynamiczny rozwój, bogaty system szkoleń i możliwości wewnętrznych awansów

  • Kulturę organizacyjną tworzącą przyjazną i inspirującą atmosferę pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • inicjatywy dobroczynne

  • Multikafeteria

  • Konsultacje prawne, psychologiczne, finansowe