Logo Pracuj.pl

Asystent / Asystentka ds. księgowo-kadrowych

VINDER sp. z o.o.O firmie

  • Łódź
    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • asystent
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie dokumentów dla biura rachunkowego
  • Zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów
  • Wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego
  • sporządzanie raportów i zestawień finansowych
  • segregowanie i archiwizowanie dokumentów,
  • pomoc w innych pracach biurowych i administracyjnych
  • Pomoc w kadrach – sporządzanie umów o pracę, umów zleceń, prowadzenie teczek osobowych, powadzenie ewidencji urlopów

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie w kierunku księgowości i rachunkowości
  • wiedza z zakresu zagadnień finansowo-księgowych, szczególnie z zakresu Spółek z Ograniczoną Odpowiedzialnością
  • mile widziana znajomość przepisów z Prawa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych,

To oferujemy

  • Elastyczny wybór formy zatrudnienia,
  • Współpracę długoterminową
  • Wynagrodzenie uzależnione od poziomu posiadanego doświadczenia i stopnia samodzielności.
  • Elastyczne godziny pracy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie

O nas

Jesteśmy firmą działającą na rynku komercyjnym, wykonującą obiekty handlowe znanych sieci, pasaże handlowe i inne obiekty przemysłowe. W związku z planowanym rozwojem poszukujemy kandydatów w celu zwiększenia kadry inżynierskiej.

Asystent / Asystentka ds. księgowo-kadrowych, Łódź