Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent / Asystentka ds. Księgowości

INPROGRESS Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Balicka 95

Bronowice Małe Wschód

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie faktur do biura rachunkowego, weryfikacja dokumentów pod względem formalno-rachunkowym.

  • Wprowadzanie do systemu finansowo-księgowego zadekretowanych dokumentów - zgodnie z planem kont i przyjętymi standardami.

  • Ewidencja dokumentów księgowych.

Nasze wymagania

  • Dobry kontakt z innymi – zależy nam na budowaniu długotrwałych relacji opartych o szczerość i zaufanie.

  • Elastyczność – uważamy, że żaden problem nie jest nie do rozwiązania, nieustannie szukamy nowych rozwiązań.

  • Zaangażowanie – cenimy sobie grę do jednej bramki; czujemy się odpowiedzialni za jakość i terminowość realizowanych zadań.

  • Rozwój – określamy go jako DNA naszej firmy, podejmujemy nowe wyzwania, jesteśmy otwarci na zmiany i uczenie się tego, co nowe.

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację w zakresie dokumentacji finansowej (B1 / B2), certyfikat LanguageCert LTE – mile widziany).

  • Bardzo dobra znajomość MS Excel.

  • Mile widziana znajomość programów księgowych, typu: Optima.

  • Całej reszty nauczysz się od nas!

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji;

  • Realną możliwość rozwoju, m.in. poprzez udział w akredytowanych szkoleniach;

  • Serdeczną atmosferę w zespole nastawionym równie mocno na cel, jak i na drugiego człowieka;

  • Warunki pracy zapewniające jednocześnie autonomię i wsparcie;

  • Elastyczny czas pracy;

  • Poczucie przynależności do miejsca, w którym ciągle dzieje się „coś ciekawego”.

Do jakiego zespołu dołączysz?

  • Zespół finansowo-księgowy to prawdziwi strażnicy naszych finansów. Ewidencjonują ważne dane w systemie. gromadzą dokumenty, takie jak np.: faktury przychodowe i kosztowe. Choć ich zadania brzmią poważnie i są bardzo odpowiedzialne – to właśnie ich pokój jest miejscem spotkań i small talków z pracownikami i trenerami. Każdy ma przecież jakieś faktury „do podbicia”.

Zapraszamy Cię do aplikowania poprzez wysłanie CV poprzez przycisk Aplikuj wraz z krótkim uzasadnieniem swojej motywacji do pracy w INPROGRESS.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Szukasz miejsca, gdzie możesz się rozwijać? Dołącz do Inprogress! Jesteśmy jednym z liderów branży szkoleniowej w Polsce, a wysoką jakość oferowanych przez nas szkoleń potwierdzają liczne akredytacje, certyfikaty oraz uznanie ze strony naszych Klientów. Inprogress to miejsce, w którym cenimy sobie: zaufanie, szczerość, elastyczność i zaangażowanie.

Przewiń do profilu firmy