Oferta pracy

Asystent/Asystentka ds. Księgowości

CFT Polska Sp. z o.o.O firmie

CFT Polska Sp. z o.o.

Skorosze

Warszawa

CFT Polska – Od ponad 20 lat zajmujemy się świadczeniem usług w dziedzinach IT, takich jak: rozwój, integracja i wsparcie systemów informatycznych, zarządzanie projektami, analizy biznesowe i techniczne, produkcja, testowanie i wdrażanie oprogramowania w oparciu o sprawdzone standardy jakości. Jesteśmy firmą konsultingową współpracującą z wieloma branżami. Posiadamy biura w Chicago, Warszawie oraz w Białymstoku.

Firma CFT Polska, poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa - Skorosze

Opis stanowiska pracy:

  • wprowadzanie danych do systemu księgowego
  • weryfikacja i księgowanie dokumentów, faktur, paragonów
  • dekretacja dokumentów
  • prace administracyjne związane z obiegiem dokumentów księgowych
  • pomoc w bieżących zadaniach działu księgowego
  • dbanie o poprawną archiwizację dokumentacji księgowej w obrębie miesiąca

Wymagania:

  • znajomość zasad księgowania
  • znajomość programu RAKS Finanse i Księgowość – mile widziana
  • dokładność, sumienność
  • chęć poszerzania wiedzy
  • znajomość języka anielskiego będzie dużym atutem
  • status studenta

Oferujemy:

  • pracę na część etatu, elastyczny czas pracy, możliwość pogodzenia ze studiami
  • pracę w młodym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • Kafeteryjny pakiet socjalny, między innymi: ubezpieczenie medyczne, karta Multisport, bilety do kina, bony na święta
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do CFT Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ulicy Ryżowej 49, 02-495 Warszawa, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez  CFT Polska Sp. z o.o.  danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem [email protected]

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 12 miesięcy a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 24 miesięcy. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres 3 lat od daty złożenia aplikacji.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy