Oferta pracy

Asystent/Asystentka ds. Księgowych

SANTE A.Kowalski Sp.j.O firmie

SANTE A.Kowalski Sp.j.

Jagiellońska 55A

Warszawa

Firma Sante A. Kowalski Sp.j.  jest  czołowym europejskim producentem śniadaniowych produktów wypiekanych  typu Granola, jest liderem na rynku  polskim w zakresie sprzedaży żywności funkcjonalnej. Swoje produkty sprzedaje do ponad 50 krajów na świecie.  Zatrudnia ponad 1300 pracowników, stale się rozwija, a jej potencjał wytwórczy to już ponad 40 tys. metrów  hal fabrycznych.  Firma od lat cieszy się uznaniem ekspertów z branży FMCG, czego dowodem są liczne nagrody: „Gazela Biznesu”, „Lider Przedsiębiorczości”, „Cool Brands Polska”, „Dobry Produkt – wybór ekspertów”, „Superior Taste Award”, „Złoty Paragon”, „Perły Rynku” i wiele innych.

Aktualnie, z uwagi na rozwój naszej firmy, poszukujemy osoby, która wzmocni zespół księgowości swoim doświadczeniem i wiedzą.

Asystenta/Asystentki ds. Księgowych

Wymagania:

  • Znajomość MS Office (w szczególności Excel),
  • Analityczne podejście i chęć dalszej nauki,
  • Umiejętność pracy w grupie, komunikacji,
  • Zaangażowanie w wykonywana pracę,
  • Znajomość j. angielskiego mile widziana,
  • Pomysłowość.

Obowiązki:

  • Wystawianie i księgowanie faktur dla klientów,
  • Księgowanie faktur zakupowych,
  • Wsparcie przy rozliczaniu dotacji środków trwałych, księgowanie, uzgadnianie kont związanych z dotacjami,
  • Sprawdzanie i wprowadzanie danych do systemu finansowo-księgowego,
  • Przygotowanie zestawień, schematów i tabel na potrzeby kierownictwa lub innych działów pracodawcy,
  • Wspomaganie bieżących czynności biurowych,
  • Archiwizacja dokumentów.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz niezbędne narzędzia pracy,
  • Pakiet socjalny w postaci opieki medycznej, karty Multisport, ubezpieczenia na życie, ZFŚS, zniżki na produkty Sante, usługi Studia Sante oraz Bistro Sante.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w kwestionariuszu osobowym, zwanym CV, dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy