Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/Asystentka ds. logistyki

PV POLAND sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Codzienny kontakt z klientami w sprawach związanych z dostawami;

  • Pomoc przy tworzeniu harmonogramu montaży instalacji fotowoltaicznych w oparciu o informacje związane z dostawami towaru do klienta;

  • Zamawianie komponentów pod montaże fotowoltaiczne (elektryka, konstrukcja, panele);

  • Kontakt z ekipami montażowymi w sprawach związanych z bieżącym zapotrzebowaniem;

  • Pomoc przy zaopatrywaniu ekip instalatorskich;

  • Dbałość o prawidłowy obieg dokumentów w dziale logistyki;

Nasze wymagania

  • Doświadczenie (praktyki, staż) w pracy na podobnym lub takim samym stanowisku (mile widziane);

  • Absolwent lub student 4-5 roku lub kierunków pokrewnych (mile widziane);

  • Terminowość, sumienność, dokładność i zaangażowanie przy realizacji powierzonych obowiązków;

  • Samodzielność w działaniu, zorientowanie na cel i wielozadaniowość;

  • Komunikatywność, asertywność i otwartość na codzienny kontakt z ludźmi;

  • Cierpliwość i przyjazne nastawienie do ludzi;

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;

  • Zainteresowanie Sektorem OZE;

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;

  • Elastyczną i stabilną formę zatrudnienia;

  • Możliwość rozwoju zawodowego;

  • Dużą swobodę w działaniu i możliwość realizacji własnych pomysłów;

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00;

  • Pracę w wymiarze od 30h do 40h tygodniowo (do uzgodnienia);

  • Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze wśród młodych, lecz doświadczonych specjalistów;

  • Niezbędne narzędzia pracy m.in. laptop i telefon służbowy;

  • Pracę w nowoczesnym biurowcu klasy A;

  • Pracę w najbardziej rozwojowej branży w Polsce;

PV POLAND sp. z o.o.

PV Poland Sp. z o.o. to nowoczesna firma z branży OZE, zajmująca się projektowaniem oraz instalacją farm fotowoltaicznych, systemów dedykowanych przedsiębiorstwom i gospodarstwom rolnym oraz elektrowni słonecznych dla domów jednorodzinnych.

Przewiń do profilu firmy