Ta oferta pracy jest nieaktualna. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/Asystentka ds. Obsługi Klientów w Dziale Supply Chain

  • Warszawa, mazowieckie
  • Wiertnicza 126, 02-952 Warszawa, Polska pokaż mapę
  • Asystent
  • Pełny etat
  • 30.07.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Ferrero Polska Commercial Sp. z o.o.,
    międzynarodowy koncern branży FMCG w związku z ciągłym rozwojem
    poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Asystent/Asystentka ds. Obsługi Klientów
    w Dziale Supply Chain

    Miejsce pracy: Warszawa
    PRACA TYMCZASOWA na umowę o pracę tymczasową z agencją zewnętrzną

    Zadania

    • Obsługa zamówień sprzedaży/degustacji, w szczególności:
      • Sprawdzanie dostępności produktów z uwzględnieniem indywidualnych wymagań Klienta w zakresie świeżości produktów oraz sposobu przygotowania towaru
      • Przestrzeganie kontyngentów/przydziałów przeznaczonych dla poszczególnych Klientów
      • Przetwarzanie zleceń w systemie SAP
      • Przesyłanie zleceń do Operatora Logistycznego w celu realizacji dostawy
      • Potwierdzanie zamówień oraz awizowanie dostawy do Klienta
    • Wprowadzanie zleceń do Systemu SAP
    • Organizacja zwrotów/odbiorów od Klientów w tym:
      • Sprawdzenie zasadności zwrotu (Dział Sprzedaży)
      • Organizacja transportu – współpraca z Operatorem Logistycznym
      • Weryfikacja dokumentów (Karta Zwroty vs. Dokument Klienta)
      • Wystawienie korekty w Systemie
    • Współpraca z Działem Sprzedaży, Marketingu i Trade Marketingu & Rozwoju Biznesu
    • Rozpatrywanie reklamacji dotyczących terminów dostawy, uszkodzeń w dostawie oraz rozbieżności w asortymencie
    • Przygotowywanie raportów

    Oczekiwania

    • Wykształcenie wyższe ekonomiczne/logistyczne
    • Min. 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w firmie międzynarodowej branży FMCG
    • Zaawansowana znajomość środowiska MS Office
    • Znajomosc programu SAP SD będzie dodatkowym atutem
    • Język angielski w stopniu bardzo dobrym
    • Precyzja w działaniu oraz proaktywnosć

    W procesie rekrutacji wybranych kandydatów/kandydatki zaprosimy via e-mail do wykonania testów zadaniowych z wykorzystaniem Excela i Power Pointa, których rezultaty staną się podstawą do zaproszenia do dalszego etapu rekrutacji.

    Będziesz miał/-ła okazję pracować w międzynarodowym środowisku i rozwijać swoje umiejętności

    Odwiedź naszą stronę internetową – Zapraszamy !