Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Asystent / Asystentka ds. obsługi klientów zagranicznych

choices® Łukasz Pakuła

  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • telefoniczna i mailowa obsługa klientów na rynkach niemieckojęzycznych

  • kompleksowa obsługa słuchaczy - prowadzenie zapisów kursantów, udzielanie informacji odnośnie organizacji kursów, rozwiązywanie problemów technicznych

  • dbałość o obieg informacji pomiędzy kursantami a szkołą

  • rzetelność w wykonywanych czynnościach

  • samodzielność i zaangażowanie

  • współpraca z działem sprzedaży

  • obsługiwanie bazy CRM

Nasze wymagania

  • biegła znajomość języka niemieckiego, potrzebna do obsługi klientów niemieckojęzycznych,

  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w dziale obsługi klienta

  • mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta międzynarodowego

  • otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów, umiejętność pracy w zespole

  • umiejętności organizacyjne, sprawna obsługa komputera

  • dyspozycyjność

  • wysoka kultura osobista i uprzejmość wobec klientów

  • chęć podnoszenia kwalifikacji

To oferujemy

  • umowa o pracę | umowa zlecenie | umowa B2B

  • niezbędna narzędzia pracy (komputer, telefon, system CRM, miejsce do pracy w biurze regionalnym/możliwość pracy hybrydowej)

  • wsparcie i pomoc managera w codziennych wyzwaniach

  • praca wśród przyjaznych i ambitnych osób

  • profesjonalne wdrożenie w specyfikę pracy

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju kompetencji poprzez profesjonalne szkolenia

  • ciągły kontakt z językami obcymi

  • nauka wybranego języka w ramach benefitu

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • paczki świąteczne

O nas

choices® to jedyny vendor na rynku usług językowych, który holistycznie adresuje potrzeby swoich partnerów i klientów w zakresie nauki języków obcych, szkoleń, tłumaczeń (również audiowizualnych), transkrypcji, napisów do filmów, korekty tekstów oraz kompleksowych projektów multimedialnych, w których główną rolę grają języki. Robimy to od 2015 roku. Nie boimy się wyzwań i niestandardowych projektów. Nasz zespół jest zawsze gotowy do współpracy!