Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent / Asystentka ds. obsługi pacjenta

INTERFIZJO S.A.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:tak
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Godziny pracy:elastyczny grafik, 7:00-15:00, 8:00-16:00, 9:00-17:00, 10:00-18:00, Praca do 21
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Konstantego Ciołkowskiego 88j

Skorupy

Białystok

Twój zakres obowiązków

  • telefoniczna, mailowa i bezpośrednia obsługa Pacjenta, w tym rezerwacja wizyt oraz rejestracja usług medycznych

  • dbałość o jakość świadczonych usług, zadowolenie Pacjentów oraz wizerunek placówki i firmy

  • współpraca z personelem medycznym i administracyjnym

  • obsługa komputera, urządzeń biurowych oraz systemów medycznych

  • obsługa kasy fiskalnej i terminala

  • dbałość o wygląd placówki

Nasze wymagania

  • mile widziane doświadczenie w obsłudze Klienta/Pacjenta na podobnym stanowisku

  • umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • wysokie umiejętności interpersonalne, empatia, orientacja na Pacjenta

  • odpowiedzialność i zaangażowanie, umiejętność zachowania dyskrecji

  • znajomość języka angielskiego/języków obcych będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • stabilna współpraca w bezpiecznym i przyjaznym środowisku pracy

  • stanowisko pracy wyposażone w nowoczesne rozwiązania i aplikacje IT

  • elastyczne formy współpracy i godzin pracy

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach

  • atmosfera współpracy, wsparcie zespołu i przełożonych, wysokie standardy w zakresie ochrony zdrowia

  • atrakcyjne lokalizacje elegancko zaprojektowanych placówek medycznych

  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

O nas

Interfizjo S.A. to nowoczesne centrum fizjoterapeutyczne, które stawia na innowacje oraz wysoką jakość świadczonych usług i obsługi Pacjenta. W naszym Zespole cenimy zaangażowanie, profesjonalne podejście do obowiązków, a także chęć rozwoju. Gwarantujemy jasne zasady współpracy. Zapewniamy szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne oraz komfortowe warunki lokalowe.