Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/ Asystentka ds. Obsługi Pacjenta

  • Gdańsk, pomorskie
  • Asystent
  • 17.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    The patient’s choice for clinical research.

    Synexus jest światowym liderem w zakresie wykonywania badań klinicznych, posiadającym międzynarodową sieć dedykowanych centrów medycznych. Działamy w jedenastu krajach na świecie. Synexus Polska Sp. z o.o. posiada 8 ośrodków medycznych i dynamicznie się rozwija. Obecnie do naszych ośrodków w Gdańsku, Wrocławiu i Poznaniu poszukujemy kandydatów na stanowisko:
    Lokalizacja: Gdańsk

    Oferujemy:

    • Ciekawą pracę w międzynarodowej firmie
    • Możliwość zdobycia doświadczenia w obszarze badań klinicznych
    • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy
    • Wewnętrzny system szkoleń
    • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów
    • Umowę o pracę na pełny etat

    W zamian oczekujemy:

    • Wykształcenia co najmniej średniego - mile widziani studenci lub absolwenci studiów typu life science
    • Dobrej znajomości języka angielskiego
    • Praktycznej znajomości pakietu MS Office
    • Doświadczenia w telefonicznej obsłudze klienta
    • Umiejętności pracy w zespole
    • Wysokiej kultury osobistej
    • Komunikatywności oraz pogodnego usposobienia

    Obowiązki:

    • Bezpośredni i telefoniczny kontakt z pacjentami
    • Obsługa pacjenta w rejestracji i poczekalni
    • Obsługa systemu informatycznego – wprowadzanie danych
    • Przygotowywanie dokumentacji pacjenta
    • Nadawanie i przyjmowanie korespondencji oraz przesyłek kurierskich
    • Zapewnienie prawidłowego obiegu informacji i dokumentów wewnątrz firmy
    • Wsparcie administracyjne