Asystent/ Asystentka ds. Obsługi Projektów Rekrutacyjnych w dziale Obsługi Klienta

Grupa Pracuj

3 7004 100 brutto / mies.
  • Prosta 68, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 13 dni
    do: 21 sie 2022
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • rekrutacja zdalna

Prosta 68

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • telefoniczne oraz mailowe wsparcie Klienta w zakresie prowadzonych rekrutacji - edycja ogłoszeń, obsługa systemów publikacyjnych Pracuj.pl

  • publikacja ogłoszeń rekrutacyjnych dla Klientów Pracuj.pl

  • weryfikacja treści ogłoszeń oraz przypisywanie im odpowiednich parametrów wyszukiwania

  • dbałość o jakość projektów rekrutacyjnych oraz przestrzeganie standardów publikacji

  • współpraca z dedykowanymi Handlowcami - posprzedażowa obsługa pozyskanych Klientów

Nasze wymagania

  • jesteś otwarty/-a na codzienną pracę z Klientem

  • jesteś rzetelny/-a, dokładny/-a i zwracasz uwagę na szczegóły czytanych treści

  • masz umiejętność wyciągania wniosków oraz znajdowania skutecznych rozwiązań

  • wyróżnia Cię zaangażowanie, inicjatywa i duża samodzielność w działaniu

  • zależy Ci na rozwoju oraz podnoszeniu własnych kompetencji

  • jesteś osobą optymistycznie nastawioną do świata i ludzi

  • potrafisz się odnaleźć w dynamicznie rozwijającym się środowisku

  • znasz język angielski na poziomie komunikatywnym

Mile widziane

  • masz doświadczenie w obsłudze Klienta biznesowego oraz w pracy w kilkuosobowym zespole

To oferujemy

  • Wynagrodzenie zasadnicze (widełki podane w ogłoszeniu) + premia

  • Biurowe godziny pracy 9-17, od poniedziałku do piątku

  • Pracę w systemie hybrydowym (home office / praca w biurze)

  • Pracę w angażującym oraz zaawansowanym technologicznie środowisku

  • Jasne ścieżki rozwoju – realną możliwość awansu w strukturach Grupy Pracuj

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dobrą lokalizację biura

  • system kafeteryjny (bony do sklepów, karta sportowa itp.)

  • szkolenia wewnętrzne

Etapy rekrutacji
1

Spotkanie z Menadżerem

Tak się u nas pracuje