Oferta pracy

Asystent/Asystentka ds. procesów operacyjnych

ProService Finteco Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

ProService Finteco Sp. z o.o.

Warszawa

ProService Finteco jest miejscem dla tych, którzy poszukują wyzwań. Miejscem wspierającym Cię w realizowaniu pomysłów i podejmowaniu inicjatyw. Chciałbyś dołączyć do Firmy promującej kulturę współpracy, działania i poszukiwania nowych rozwiązań? Do Firmy specjalizującej się w outsourcingu profesjonalnych usług middle office oraz produktów IT wspierających procesy operacyjne TFI, banków i ubezpieczycieli. Szukamy właśnie Ciebie :)

Miejsce pracy: Warszawa - Mokotów, Konstruktorska 12A

Jakie zadania czekają na Ciebie?

  • weryfikacja otrzymanych zleceń w systemie elektronicznym
  • rejestracja dokumentów z zakresu funduszy otwartych oraz specjalistycznych FIO/SFIO
  • kontakt z Klientem w celu wyjaśnienia nieprawidłowości w przesłanych dokumentach
  • współpraca z innymi Zespołami w zakresie wewnętrznego obiegu dokumentów i informacji
  • udział w usprawnianiu procesów wewnętrznych
  • generowanie i wysyłka raportów dla Klientów
  • archiwizacja dokumentów

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • nastawienia na współpracę w zespole
  • zaangażowania i dokładności
  • dobrej organizacji pracy
  • umiejętności analitycznych
  • znajomości środowiska Windows

Co możemy Ci zaoferować?

Szansa na zdobycie doświadczenia w branży finansowej
Stabilne
zatrudnienie
Pracę w zespole,
który chętnie dzieli się doświadczeniem
Multisport,
karty podarunkowe,
vouchery

Opieka medyczna i ubezpieczenie grupowe
Dofinansowanie nauki języka angielskiego
Sekcje zainteresowań pracowników
Ubezpieczenie grupowe

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy