Oferta pracy

Asystent/Asystentka ds. Procesów Operacyjnych

ProService Finteco Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów

Konstruktorska 12a

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • weryfikacja otrzymanych zleceń w systemie elektronicznym,

  • rejestracja dokumentów z zakresu funduszy otwartych oraz produktów emerytalnych,

  • rejestrowanie zleceń od klientów

  • kontakt z klientem w celu wyjaśniania niezgodności

  • przygotowywanie korespondencji, generowanie i wysyłka raportów dla Klientów,

  • archiwizacja dokumentów,

  • współpraca z innymi Zespołami w zakresie wewnętrznego obiegu dokumentów i informacji,

  • udział w usprawnianiu procesów wewnętrznych.

Nasze wymagania

  • nastawienie na współpracę w zespole,

  • zaangażowanie i dokładność,

  • dobra organizacja pracy,

  • umiejętności analityczne,

  • znajomość środowiska Windows.

To oferujemy

  • możliwość pracy w trybie hybrydowym (stacjonarnie i zdalnie) po ukończeniu szkolenia wstępnego,

  • szansę na zdobycie doświadczenia w branży finansowej,

  • stabilne zatrudnienie,

  • pracę w zespole, który chętnie dzieli się doświadczeniem,

  • dofinansowanie do karty Multisport oraz karty podarunkowe prywatną opiekę medyczną Luxmed,

  • zniżkę 50% na usługi stomatologiczne (po wyleczeniu zębów usługi stają się bezpłatne),

  • dostęp do platformy do nauki j. obcych,

  • sekcje zainteresowań Pracowników.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

O nas

ProService Finteco jest miejscem dla tych, którzy poszukują wyzwań. Miejscem wspierającym Cię w realizowaniu pomysłów i podejmowaniu inicjatyw. Chciałbyś dołączyć do Firmy promującej kulturę współpracy, działania i poszukiwania nowych rozwiązań? Do Firmy specjalizującej się w outsourcingu profesjonalnych usług middle office oraz produktów IT wspierających procesy operacyjne TFI, banków i ubezpieczycieli? Szukamy właśnie Ciebie :)

Przewiń do profilu firmy