Oferta pracy

Asystent/ Asystentka ds. Promocji Marki

Grupa Pracuj

4 0004 300 brutto / mies.
  • Prosta 68, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • rekrutacja zdalna

Prosta 68

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • współpraca z zespołami wewnętrznymi i dostawcami zewnętrznymi (agencje, domy mediowe, wydawcy) przy kampaniach reklamowych Pracuj.pl (JOBICON, JobStarter, kampanie junior, współprace influencerskie, social media etc.)

  • współpraca z działem graficznym i agencją reklamową przy przygotowaniu projektów materiałów promocyjnych (bannery, posty, ulotki etc.)

  • współpraca z uczelniami, biurami karier i innymi organizacjami studenckimi przy przygotowaniu promocji JOBICON i Pracuj.pl.

  • przygotowywanie prostych prezentacji i podsumowań projektów, ze wsparciem przełożonego i zespołu

  • pilnowanie realizacji projektów na założonym budżecie, terminowe rozliczanie faktur z działem finansowym

  • bieżące wsparcie (administracyjne, kreatywne i operacyjne) zespołu przy przygotowaniu pozostałych kampanii Pracuj.pl

Nasze wymagania

  • Interesujesz się marketingiem i chcesz rozwijać się w tym obszarze

  • masz pierwsze doświadczenia w branży marketingowej, np. agencji reklamowej lub po stronie klienta

  • wiesz, że marketing to nie tylko śmieszne obrazki na fejsbuku 😉

  • masz pomysły na to, jak Pracuj.pl może docierać do najmłodszych kandydatów

  • „kreatywność” to Twoje drugie imię

  • nie boisz się wyrażać swojego zdania

  • jesteś na bieżąco z nowościami w obszarze mediów i komunikacji

  • czujesz się jak ryba w wodzie w temacie prezentacji

  • masz doświadczenie we współpracy z klientem zewnętrznym (zapytania/analiza ofert/kosztorysy/negocjacje)

  • masz tzw. wprawne oko - potrafisz ocenić projekt pod kątem estetyki, ale także dopasowania merytorycznego

  • jak angażujesz się w jakiś projekt, to na całego!

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

Spotkanie z Rekruterem i Menadżerem

2

zadanie domowe i omówienie go na spotkaniu z Menadżerem