Ta oferta pracy jest nieaktualna od 126 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent / Asystentka ds. rozliczania delegacji

  • Kraków, Balice (pow. krakowski), małopolskie pokaż mapę
  • Asystent
  • 11.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Mitsubishi Electric Europe B.V. należy do wiodących międzynarodowych przedsiębiorstw w zakresie automatyki i robotyki.

    W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy

    Miejsce pracy: Balice, ul. Krakowska 48

    Elastyczne godziny pracy między: 7:00-17:00

    Do naszego 13 osobowego zespołu zlokalizowanego w Balicach poszukujemy osoby, która będzie wspierać dział księgowości w zadaniach związanych z rozliczaniem delegacji krajowych.

    Odpowiedni Kandydat/ Kandydatka to osoba, która powinna charakteryzować się zdolnością do pracy z duża ilością danych, a także ich weryfikowaniu czy wyjaśnianiu niezgodności w dokumentacji.

    Zadania:

    • Rozliczanie kosztów delegacji krajowych i zagranicznych
    • Ewidencja kosztów pracowniczych
    • Praca w systemie SAP

    Kogo szukamy:

    • Studenta / studentki kierunków: finanse, rachunkowości, controlling
    • Znajomość ustawy o rachunkowości będzie mile widziana
    • Znajomość programu MS Excel w stopniu średniozaawansowanym
    • Motywacja do regularnego uczenia się

    Oferujemy:

    • Możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia z dziale księgowości
    • Umowa zlecenia (2-3 dni w tygodniu)
    • Stawka godzinowa 18 PLN
    • Szkolenie w naszym oddziale
    • Udział w imprezach integracyjnych
    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)