Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ Asystentka ds. sprzedaży i logistyki

SOPEXIM Sp. z o.o.O firmie

SOPEXIM Sp. z o.o.

Wojska Polskiego 89

Aleksandrów Łódzki

Twój zakres obowiązków

  • współpraca z terenowymi przedstawicielami handlowymi

  • poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów

  • obsługa obecnych klientów

  • asystowanie menadżerowi sprzedaży i logistyki

  • nadzorowanie gospodarki magazynowej (zamówienia klientów, stany towarów, dostawy, wywóz towarów)

  • organizacja transportu krajowego i nadzór nad transportem własnym

  • monitorowanie i miękka windykacja należności firmy

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w dziale sprzedaży i/lub logistyki

  • duże zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • umiejętność sprawnego liczenia

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • bardzo dobra znajomość programów Office (excel, word)

  • doświadczenie w handlu materiałami budowlanymi lub drewnopochodnymi będzie dużym atutem

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełny etat

  • Pracę poniedziałek - piątek od 8:00 - 16:00

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Atrakcyjny system wynagrodzenia, premiujący osiągane wyniki

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w sprecyzowanej branży produktowej

SOPEXIM jest największą hurtownią materiałów drewnopochodnych w centralnej Polsce. Specjalizujemy się w handlu drewnem inżynieryjnym, konstrukcyjnym i klejonym, płytami drewnopochodnymi, sklejkami oraz ekologicznymi biopaliwami takimi jak pellet i brykiet. Na rynku działamy od 30 lat.

Przewiń do profilu firmy