Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent / Asystentka ds. Sprzedaży i Marketingu

Pikseo Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.

4 7006 700 brutto / mies.
  • Objazdowa 1, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów

Objazdowa 1

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie działu handlowego w aktywnym pozyskiwaniu nowych klientów,

  • kontakt z potencjalnymi klientami (telefoniczny i e-mailowy),

  • sporządzanie ofert handlowych i doradztwo w wyborze naszych usług,

  • efektywna współpraca z pracownikami z wybranych działów firmy,

  • wprowadzanie i weryfikacja informacji w bazie danych,

  • dbanie o wizerunek firmy i marki.

Nasze wymagania

  • umiejętność budowania pozytywnych relacji,

  • umiejętność efektywnej współpracy z członkami zespołu,

  • doskonała organizacja miejsca pracy,

  • umiejętność pracy pod presją czasu i ustalania priorytetów,

  • otwartość i zaangażowanie oraz dobra komunikacja,

  • gotowość do podwyższania własnych kwalifikacji,

  • sprawne poruszanie się w Internecie i doskonałej znajomości komputera.

Mile widziane

  • doświadczenie w kontakcie telefonicznym z Klientami.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (po odbyciu okresu testowego),

  • wynagrodzenie na start 3500 zł netto "na rękę" oraz atrakcyjny system premiowy,

  • możliwość rozwoju zawodowego w prężnie rozwijającej się firmie,

  • szkolenia wstępne prowadzone przez specjalistów,

  • szkolenia podnoszące kwalifikacje prowadzone przez specjalistów Google,

  • pakiet benefitów (karta Medicover Sport oraz prywatna opieka medyczna),

  • pracę w nowoczesnej przestrzeni biurowej, w dogodnej lokalizacji,

  • godziny pracy od 8:00 do 16:00, od poniedziałku do piątku,

  • piłkarzyki, bilard, dart, PS4, tenis stołowy, dobrą kawę itd.

  • paczki na święta.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • paczki świąteczne

Cześć! Zapraszamy się do współpracy w zespole PIKSEO! Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się agencji interaktywnych w Polsce, która skupia się na działaniach e-marketingowych, SEO, SEM i Facebook Ads. Ponadto jesteśmy oficjalnym partnerem Google! Obecnie obsługujemy ponad 3000 firm z całej Polski i z Zagranicy. Zatrudniamy ponad 300 osób i większość z nich to certyfikowani specjaliści Google! Stale się rozwijamy i robimy wszystko, żeby być w czołówce w branży.

Sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy! :)

Przewiń do profilu firmy