Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent / Asystentka ds. sprzedaży i marketingu

CHEMIFOR sp. z o.o.

  • Fabryczna 5, Tychy
    Tychy, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • część etatu
  • asystent
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Fabryczna 5

Tychy

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych klientów

  • Praca również w terenie (spotkania z klientami)

  • Udział w targach branżowych

  • Wsparcie przedstawicieli handlowych w realizacji procesu sprzedaży

  • Wsparcie w przygotowywaniu ofert i prezentacji

  • Dbanie o dobry wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • Zdolność do budowania relacji z klientami

  • Wysoka kultura osobista

  • Dyspozycyjność do wizyt u klientów na terenie Polski

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub włoskiego w mowie i piśmie

  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży B2B

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Elastyczny czas pracy

  • Pracę w międzynarodowym zespole

  • Wsparcie w realizowaniu powierzonych zadań

  • Szkolenia branżowe

O nas

CHEMIFOR Sp. z o. o. zajmuje się sprzedażą środków chemicznych i urządzeń do oczyszczania wody, mających zastosowanie głównie w przemyśle lakierniczym ale też w każdym innym, w którym zachodzi potrzeba oczyszczania wody.