Logo Pracuj.pl

Asystent/ Asystentka ds. sprzedaży i obsługi klienta

mBankO firmie

4 000–6 400
brutto / mies.
  • Praca zmianowa:
    nie
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:
    elastyczny grafik
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    nie
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + premia za wyniki

mBank

Doktora Seweryna Sterlinga 8A

Śródmieście

Łódź

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • aktywna sprzedaż nowych produktów i rozwiązań bankowych (połączenia wychodzące i przychodzące)
  • współpraca z klientem, budowanie relacji i pozytywnych doświadczeń
  • dostarczanie najlepszych rozwiązań klientom
  • realizacja celów sprzedażowych i jakościowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie
  • umiejętność sprawnej obsługi komputera
  • doświadczenie w obsłudze klienta lub sprzedaży, najlepiej telefonicznej
  • chęć do ciągłego zdobywania nowych umiejętności i wiedzy
  • komunikatywność, zaangażowanie i otwartość na potrzeby klientów
  • empatyczne podejście i pozytywne nastawienie

Mile widziane

  • doświadczenie w bankowości

To oferujemy

  • wolne weekendy i święta, praca od poniedziałku do piątku
  • praca od poniedziałku do piątku w systemie równoważnym, między 9 a 20.
  • wynagrodzenie podstawowe rosnące na ścieżce rozwoju
  • dodatkowe prowizje za realizację celów
  • szkolenia wprowadzające, wsparcie mentorów i koordynatora, bazę wiedzy
  • ścieżkę awansów i jasno określone cele
  • lokalizacje w centrum Łodzi –początkowo ul. Kilińskiego, a docelowo ul. Sterlinga, bliskość przystanków MPK, parking rowerowy
  • możliwość dalszego rozwoju w Grupie mBanku
  • opiekę medyczną, pakiet sportowy MultiSport, e-booki Nasbi i Legimi, ofertę mBanku dla pracowników, rozwój pasji w Klubach mBanku i wiele innych benefitów

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • brak dress code’u
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji

1

Zapoznamy się z Twoim CV

2

Zaprosimy Cię na spotkanie (online)

3

Damy znać, jak Ci poszło!

"Jesteśmy zorganizowani – prowadzimy Fundację, która wspiera dzieci w młodzież w nauce matematyki i gramy razem z WOŚP!

Tworzymy know how – w 2020 przeprowadziliśmy 150 warsztatów i szkoleń na uczelniach, dzieląc się wiedzą i inspirując do innowacji.

Dajemy więcej możliwości – prawie 2500 pracowników jest z nami już ponad 10 lat. I zupełnie nas to nie dziwi. Wciąż znajdują nowe możliwości rozwoju i pracy w Grupie mBanku."

Asystent/ Asystentka ds. sprzedaży i obsługi klienta, Doktora Seweryna Sterlinga 8A, Śródmieście, Łódź