Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent / Asystentka ds. Wsparcia Sprzedaży z językiem niemieckim

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Asystent
  • 03.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy czołowym polskim producentem napojów bezalkoholowych i niskoalkoholowych.
    Specjalizujemy się w produkcji napojów dla marek własnych oraz usługowym rozlewie dla produktów markowych.

    Każdy dzień w naszej firmie daje nowe możliwości i pozwala budować nowe doświadczenia.

    Aktualnie do biura w Warszawie poszukujemy osoby na stanowisko:

    ASYSTENT / ASYSTENTKA
    DS. WSPARCIA SPRZEDAŻY
    z językiem niemieckim
    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • Zapewnienie bieżącego wsparcia operacyjnego dla Działu Sprzedaży
    • Prace administracyjne przy prowadzeniu projektów sprzedażowych na rynkach krajowych i zagranicznych
    • Bieżąca obsługa klientów zewnętrznych i wewnętrznych w zakresie komunikacji i realizacji wzajemnych zobowiązań sprzedażowych
    • Tworzenie raportów na potrzeby Działu Sprzedaży
    • Procesowanie zamówień (przyjmowanie, weryfikacja, wprowadzanie do systemu)
    • Monitorowanie i rozliczanie płatności, prowadzenie ewidencji zaliczek
    • Bieżąca współpraca z klientami mająca na celu zapewnienie najwyższego standardu obsługi
    • Rozwiązywanie problemów zgłaszanych przez klientów

    Wymagania:

    • Wykształcenie co najmniej średnie (wykształcenie wyższe będzie dodatkowym atutem)
    • Doświadczenie w pracy w dziale sprzedaży (mile widziane na podobnym stanowisku w środowisku międzynarodowym)
    • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego, umożliwiająca swobodną komunikację pisemną i ustną z klientami (warunek konieczny)
    • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
    • Znajomość oprogramowania Ms Office (w szczególności MS Excel)
    • Umiejętność szybkiej i bezbłędnej pracy z liczbami
    • Umiejętność ustalania priorytetów, zarządzania czasem i dokumentacją
    • Energia i otwartość na współpracę z klientami, w tym umiejętność efektywnego komunikowania się w korespondencji e-mail
    • Systematyczność, samodzielność i inicjatywa w działaniu

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia
    • Ciekawą i rozwijającą pracę z dużą dozą samodzielności i odpowiedzialności
    • Opiekę medyczną

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:  „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych  w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Krynica Vitamin S.A. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Krynica Vitamin S.A. z siedzibą w Warszawie (03-606) przy ul. Matyldy 35. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeksu pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    bottom