Asystent / Asystentka ds. Zakupów Indirect

COSTA COFFEE POLSKA SA

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie Specjalisty ds. Zakupów w organizowaniu przetargów - identyfikacja potrzeb i możliwości optymalizacji kosztowej oraz operacyjnej

  • Wsparcie w prowadzaniu procesu wyboru i weryfikacji dostawców oraz wdrażanie odpowiednich rozwiązań

  • Współpraca z odpowiednimi działami wewnątrz organizacji w celu ustalenia ich potrzeb zakupowych

  • Wyszukiwanie dostawców zgodnie z wytycznymi

  • Kontakt z dostawcami

  • Prowadzenie analiz spendu i analiza kosztów wytworzenia usług dostarczanych do Costa

  • Kontrola platformy zakupowej oraz cen usług dostawców

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie w obszarze zakupów, zaopatrzenia, logistyki

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów - mile widziane kierunki techniczne

  • Umiejętności analityczne i dobra organizacja pracy

  • Samodzielność, zdecydowanie w działaniu i nastawienie na rozwiązywanie problemów

  • Umiejętność nawiązywania kontaktów interpersonalnych

  • Praktyczna umiejętność obsługi programu Excel oraz innych programów z pakietu MS Office

  • Umiejętność posługiwania się językiem angielskim w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • Biuro w centrum miasta – do pracy dojedziesz autobusem, tramwajem, metrem albo rowerem – jak to woli :)

  • Wyjątkowo pozytywną atmosferę pracy, której nie da się opisać – musisz to poczuć :)

  • Zniżkę na nasze produkty, a jest w czym wybierać

  • Mistrzowskie szkolenia, które od początku wprowadzą Cię w świat kawy

  • Dofinansowanie do urlopu oraz kartę przedpłaconą na przedświąteczne zakupy

  • Pakiet medyczny w trosce o Twoje zdrowie

  • Kartę sportową i ubezpieczenie grupowe dla chętnych

  • Przejrzysty system premiowy

  • Owocowe wtorki i warzywne czwartki na osłodę tygodnia

  • Program jubileuszowy, by wspólnie świętować staż pracy w Costa

  • Szczyptę funu podczas imprez, wyjść integracyjnych lub udział we wspólnych wydarzeniach sportowych

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • system premiowy

  • program jubileuszowy

Jesteśmy największą marką kawową na polskim rynku. Posiadamy ponad 130 kawiarni w całej Polsce, gdzie codziennie serwujemy tysiące kubków wyjątkowej kawy przygotowywanej przez naszych wyjątkowych Baristów. Stanowimy zgrany zespół – z pasją do kawy i odwagą do działania. Ciepło bije nie tylko z kubka naszej kawy, ale od każdego z nas, a zaufanie, jakim się obdarzamy sprawia, że zawsze możemy na siebie liczyć.

Rok 2021 jest dla nas szczególnie wyjątkowy, ponieważ świętujemy 50 urodziny- od 50 lat z pasją i odwagą kreujemy naszą markę! Możesz tworzyć ją z nami – dołącz do nas! 😊

Przewiń do profilu firmy