Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/Asystentka ds. Zakupów

CARDIMED Sp. z o.o.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie Działu Zakupów w bieżącej pracy, a także czynności administracyjne związane z procesem składania zamówień;

  • Przygotowywanie kalkulacji i ofert cenowych;

  • Raportowanie i wykonanie zadań zleconych przez Przełożonych;

  • Rozmowy zakupowe i negocjacje, sporządzanie dokumentów zakupowych;

  • Bieżący kontakt z Dostawcami, prowadzenie bazy danych kontrahentów;

  • Organizowanie pracy własnej w sposób gwarantujący efektywne wykonywanie zadań;

  • Współpraca z pozostałymi działami w firmie;

  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy;

  • Raportowanie wyników pracy;

Nasze wymagania

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodne porozumiewanie się;

  • Entuzjazm i zaangażowanie w zdobywanie nowej wiedzy i umiejętności;

  • Odpowiedzialność i dobra organizacja pracy;

  • Pozytywne nastawienie, umiejętność pracy w zespole;

  • Profesjonalne podejście do pracy;

  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • Mile widziane wykształcenie wyższe ( w trakcie lub skończone );

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz w międzynarodowym środowisku;

  • Stabilne warunki zatrudnienia;

  • Niezbędne narzędzia do wykonania pracy;

  • Kompleksowe szkolenia i komfortowe warunki pracy;

O nas

Firma CARDIMED Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu jest częścią globalnej organizacji zakupowej (GPO) sprzętu medycznego. Jesteśmy partnerem i dystrybutorem wiodących międzynarodowych producentów i dostawców medycznych na całym świecie. Wraz z naszym 25-letnim doświadczeniem w branży medycznej możemy zaoferować produkty najlepszej jakości zgodnie z najlepszą usługą, której szukają klienci. Nasza grupa firm składa się z kilku lokalizacji w Holandii, Niemczech, Turcji, Szwajcarii, USA i Polsce.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

CV z poniższym oświadczeniem prosimy przesyłać za pomocą przycisku "Aplikuj"

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy przez CARDIMED Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, jako ich administratora, w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego.”