Oferta pracy

AS/SK/04/21
SIEĆ BADAWCZA ŁUKASIEWICZ - INSTYTUT LOGISTYKI I MAGAZYNOWANIA

Asystent/Asystentka Dyrekcji – Specjalista ds. sekretariatu i kancelarii

SIEĆ BADAWCZA ŁUKASIEWICZ - INSTYTUT LOGISTYKI I MAGAZYNOWANIAO firmie

  • Estkowskiego 6, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ważna jeszcze 9 dni
    do: 20 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Estkowskiego 6

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie sprawnego funkcjonowania Sekretariatu,

  • wsparcie organizacyjne i administracyjne Dyrekcji,

  • prowadzenie kalendarza spotkań Dyrektora oraz kluczowej korespondencji,

  • przygotowywanie na potrzeby Dyrekcji :

  • prezentacji,

  • dokumentacji i informacji na spotkania,

  • projektów treści Zarządzeń i Decyzji,

  • raportów, sprawozdań, pism, listów, kwerend, korespondencji mailowej i tradycyjnej oraz innych dokumentów,

  • dokonywanie tłumaczeń pisemnych i ustnych,

  • nadzorowanie, organizowanie narad i spotkań Dyrekcji oraz protokołowanie ich przebiegu (notowanie ustaleń i decyzji),

  • gromadzenie dokumentacji dotyczącej: kontroli zewnętrznych, podstaw prawnych działalności Instytutu, spółek z udziałem Instytutu,

  • organizowanie podróży służbowych Dyrekcji (rezerwacja biletów, hoteli) i dokonywanie ich rozliczeń w systemie,

  • współudział w:

  • tworzeniu procedur we współpracy z innymi działami,

  • organizacji spotkań firmowych,

  • obsługa systemu obiegu dokumentów i koordynacja obiegu korespondencji,

  • obsługa i udzielanie informacji klientom zewnętrznym i wewnętrznym oraz dbaniem o dobry wizerunek Instytutu.

Nasze wymagania

  • minimum trzyletniego doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (koordynacja pracy biura, Asystent/Asystentka Zarządu),

  • wykształcenia wyższego (preferowane np. ekonomia, administracja, prawo, finanse),

  • bardzo dobrej organizacja pracy własnej i umiejętność ustalania priorytetów,

  • umiejętności koordynowania wielu zadań jednocześnie,

  • doskonałej umiejętności komunikacji w języku polskim i angielskim,

  • silnej motywacji do pracy i samorozwoju,

  • umiejętności działania pod presją czasu,

  • pro-aktywności i dbałość o szczegóły,

  • pogodnego usposobienia i pozytywnego nastawienia do wyzwań,

  • umiejętności pracy zespołowej,

  • znajomości obsługi pakietu MS Office - w szczególności PowerPoint i Excel.

Mile widziane

  • doświadczenie w tworzeniu elektronicznego obiegu dokumentów.

To oferujemy

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z miłą atmosferą pracy.

  • Możliwość rozwoju zawodowego – uczestniczenia w ambitnych projektach.

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę.

  • Wynagrodzenie na poziomie rynkowym.

  • Elastyczny czas pracy.

  • Zachowanie balansu między pracą a życiem prywatnym.

  • Zgrany zespół, który posiada wysokie kompetencje oraz doświadczenie i chętnie się nim dzieli.

  • Podnoszenie kwalifikacji poprzesz udział w szkoleniach.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Jesteśmy jednym z 32 instytutów badawczych, które są zlokalizowane w 12 polskich miastach, jako Łukasiewicz jesteśmy trzecią największą siecią badawczą w Europie.

Działamy na rzecz naszego otoczenia rynkowego i instytucjonalnego tworząc, rozwijając, wdrażając i promując innowacyjne rozwiązania w logistyce i cyfrowej gospodarce.

Nasza firma to przyjazne miejsce pracy. Daje możliwości rozwijania się i uczestniczenia w różnorodnych projektach. Mamy zaangażowanych Pracowników, którzy są fachowcami w swoich dziedzinach i z chęcią dzielą się swoją wiedzą. Jeśli chcesz pracować twórczo i z pasją, to u nas znajdziesz swoje miejsce.

Obecnie do zespołu HR poszukujemy Lidera mającego doświadczenie w zarządzaniu zespołem, cechującego się zamiłowaniem do działania. Osoby, która nie boi się wyzwań i zmian. Ma doświadczenie we wdrażaniu i projektowaniu procesów HR oraz prowadzeniu projektów z obszaru HR. Lubi mieć wpływ na tworzenie i realizowanie strategii firmy i dąży do osiągania wyznaczonych celów biznesowych.

Jeśli uważasz, że o Tobie piszemy - zapraszamy do naszego zespołu :)

Przewiń do profilu firmy