Asystent/Asystentka Dyrektora Centrum Logistycznego

Żabka Polska

  • Tczew

    Tczew, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • prace administracyjne związane z bieżącą obsługą Centrum Logistycznego

  • bieżące wsparcie Dyrektora w codziennych zadaniach

  • obsługa faktur oraz dekretacja kosztów związanych z obsługą Centrum Logistycznego

  • nadzór nad korespondencją przychodzącą i wychodzącą

  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów oraz ich archiwizację

  • organizacja i planowanie spotkań

  • zamawianie artykułów biurowych

  • współpraca z firmami zewnętrznymi

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie (mile widziane o kierunku Administracja)

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza MS Excel)

  • zdolność do realizacji wielu zadań pod presją czasu

  • umiejętność planowania pracy własnej i ustalania priorytetów

  • samodzielność i zdolność analitycznego myślenia

  • asertywność i komunikatywność

  • odpowiedzialność i rzetelność

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony/ na zastępstwo

  • atrakcyjny system wynagrodzeń (płaca zasadnicza + premia kwartalna)

  • benefity pracownicze

  • przyjazną atmosferę w pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • dofinansowanie dojazdów do pracy