Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent / Asystentka dyrektora finansowego

Core Sp. z o.o.

  • Uboldo (prowincja Varese), Włochy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Twój zakres obowiązków

  • Bliska współpraca z CFO, wspieranie i organizowanie jego zadań sekretarskich i administracyjnych w celu jak najlepszego wykorzystania jego czasu.

  • Zarządzanie kalendarzem, organizowanie i koordynowanie spotkań i terminów, organizowanie podróży, filtrowanie rozmów wewnętrznych i zewnętrznych, sortowanie korespondencji.

  • Przygotowywanie prezentacji i pisanie dokumentów, organizacja i prowadzenie aktualnych akt i rejestrów, pomoc w sporządzaniu dokumentów i kartotek finansowych.

  • Wsparcie administracyjne i organizacyjne dla zespołu AFC (Amministrazione, Finanza, Controllo - Administracja, Finanse, Controlling), budowanie dobrych relacji i ścisła współpraca z nim.

  • Zdolność do wspierania operacyjnego w zakresie działań administracyjnych i księgowych zespołu AFC.

  • Monitorowanie i śledzenie postępów w realizacji różnych projektów i działań określonych i powierzonych różnym kierownikom oraz interesariuszom wewnętrznym i zewnętrznym.

  • Mediacja kulturowa z działem AFC polskim i ogólnie z zagranicą.

Nasze wymagania

  • Doskonałe umiejętności interpersonalne, jasna i skuteczna komunikacja na wszystkich poziomach w całej Grupie globalnie i z otoczeniem.

  • Zdolność do utrzymania wysokiego poziomu poufności w odniesieniu do informacji, dokumentów, projektów w trakcie realizacji.

  • Wysokie standardy dokładności w zakresie szczegółów i terminów.

  • Rzetelność, elastyczne podejście do godzin pracy.

  • Wyższe wykształcenie w dziedzinie ekonomii.

  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy w podobnej lub pokrewnej roli w obszarze AFC.

  • Doskonała znajomość pakietu Office.

  • Znajomość języków: polski ojczysty lub bardzo dobry, angielski dobry, włoski ojczysty lub bardzo dobry.

  • Zorientowanie na rozwiązania, pozytywne i proaktywne nastawienie.

  • Gotowość do podróży zagranicznych (do Polski) oraz podróży lokalnych (Mediolan).

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowym, dynamicznym, elastycznym, stale zmieniającym się środowisku, w ciekawej fazie ewolucji systemów zarówno biznesowych jak i firmowych.

  • Miejsce pracy w Uboldo (prowincja Varese) we Włoszech.

  • Stałe wynagrodzenie miesięczne, premia od 2 roku.

  • Prywatna pomoc medyczna.

  • Szkolenia według specyficznych potrzeb pracownika.

  • Na okres maksymalnie 4 miesięcy zakwaterowanie typu B&B w pobliżu siedziby firmy.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

O nas

Core sp. z o.o., firma doradcza wspierająca przedsiębiorców zagranicznych i krajowych w rozwoju ich biznesu w Polsce, poszukuje kandydatów na to stanowisko dla firmy DELES, partnera w zakresie sektora opakowań i łańcucha dostaw.

DELES jest wiodącym graczem w dziedzinie opakowań, identyfikowalności produktów i usług zintegrowanych, posiadającym zasoby badawczo-rozwojowe oraz krajowe i międzynarodowe możliwości produkcyjne i logistyczne. Łącząc doświadczenie w zakresie rozwiązań opakowaniowych, inżynierii opakowań, zintegrowanych systemów śledzenia produktów i automatyzacji linii z usługami o wysokiej wartości dodanej, oferujemy naszym klientom rozwiązania zaopatrzeniowe typu ONE SOURCE. Wybór DELES jako partnera ONE SOURCE oznacza posiadanie jednego punktu odniesienia w zakresie pakowania, logistyki i końca linii, co sprzyja usprawnieniu procedur wewnętrznych, racjonalizacji zasobów, uproszczeniu zarządzania i oszczędnościom ekonomicznym: czynnikom, które razem tworzą nową wartość, przyczyniając się bezpośrednio do sukcesu produktu i dobrobytu firmy.

Więcej informacji na stronie: www.delesgroup.com