Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent / Asystentka Dyrektora

Tolga Kartal

umowa o pracę
3 3004 500 brutto / mies.
kontrakt B2B
4 5005 500 netto (+ VAT) / mies.
  • ważna jeszcze 14 dni
    do: 22 gru 2021
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • asystent
  • praca stacjonarna

aleja Grunwaldzka 472c

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie kalendarza Dyrektora

  • Bieżące wsparcie HR i ścisła współpraca z księgowością

  • Obsługa procesów administracyjnych

  • Zarządzanie obiegiem faktur, katalogowanie i archiwizacja

  • Przygotowywanie prezentacji i raportów sprzedażowych

  • Odpowiedzialność za kontakt z dostawcami i partnerami zewnętrznymi

Nasze wymagania

  • Student/ka lub absolwent/ka studiów wyższych.

  • Znajomość języka angielskiego zarówno w mowie, jak i piśmie

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, rzetelność, dokładność, terminowość

  • Samodzielność, inicjatywa, zaangażowanie oraz wysokie poczucie odpowiedzialności za wykonywane obowiązki

  • Mile widziany/a student/ka chcący/a połączyć naukę z pracą

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz uczestnictwo w programach strategicznych firmy

  • Możliwość realizacji własnych pomysłów i pracę w partnerskiej atmosferze

  • Pracę w firmie IT odpowiedzialnej społecznie

  • Dofinansowanie szkoleń i kursów

  • Elastyczny czas pracy

  • Kawa / herbata

  • Praca w samym sercu biznesu Olivia Business Centre

O nas

Software house, z którym rozwiniesz i wyskalujesz swój business. Potrzebujesz zespołu technologicznego, który przekuje Twój autorski pomysł w działający, innowacyjny produkt? Pomożemy Ci już na etapie koncepcji Twojego pomyslu, przeprowadzimy wdrożenie i zaplanujemy dalszy rozwój. Budujemy MVP dla całkowicie nowych pomysłów, jak i skalujemy dojrzalsze, bardziej zaawansowane projekty.