Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent / Asystentka Dyrektora

Zalewski Finanse Michał Zalewski

2 8004 000 brutto / mies.

Łagiewnicka 54/56

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • W związku z dynamicznym rozwojem Zalewski Finanse, firma zatrudni osobę na stanowisko Asystent biura ds. sprzedaży kredytów hipotecznych oraz nieruchomości. Oferujemy umowę o pracę na pełny etat.

  • Obowiązki:

  • obsługa recepcji i odbieranie telefonów

  • dbanie o sprawne funkcjonowanie biura

  • obsługa korespondencji firmowej

  • nadzór nad terminowym przepływem informacji i dokumentów

  • weryfikacja, edycja oraz formatowanie dokumentów, redagowanie pism

  • porządkowanie, kopiowanie, skanowanie i archiwizacja dokumentów i faktur

  • zaopatrywanie biura w materiały biurowe i art. spożywcze

  • dbałość o porządek w firmie i serwis urządzeń

  • przedstawianie klientom oferty sprzedaży

  • Poszukujemy osób z którymi będziemy mogli współpracować przez dłuższy okres czasu.

Nasze wymagania

  • Wymagane oświadczenie o niepełnosprawności i prawo jazdy!

  • interesujesz się biznesem, finansami, nieruchomościami oraz inwestycjami

  • lubisz pracę administracyjną

  • lubisz pracę z klientem

  • jesteś zaangażowana/y i chętna/y do poznawania nowych rzeczy

  • jesteś pogodna/y i masz miłe usposobienie

  • potrafisz zaplanować swój czas i nie wymagasz stałego nadzoru

  • jesteś dyspozycyjna/y

  • jesteś zainteresowana/y pracą w zgranym zespole w dłuższej perspektywie

  • jesteś skrupulatna/y

  • dobrze znasz pakiet Microsoft Office

  • cechuje Cię, nienaganna kultura osobista, umiejętność zachowania dyskrecji i taktu

  • posiadasz umiejętność zarządzania przepływem informacji w zespole

  • masz wyższe wykształcenie lub jesteś w trakcie studiów niestacjonarnych

  • znasz język angielski w stopniu dobrym

  • umiesz pracować w stresie i w szybko zmieniających się okolicznościach

  • jesteś energiczna/y, otwarta/y, komunikatywna/y

  • jesteś zainteresowana/y nawiązaniem długoterminowej współpracy

  • Wymagamy od Państwa doświadczenia na podobnym stanowisku. CV z aktualnym zdjęciem proszę przesyłać poprzez aplikację. Skontaktujemy się z wybranymi osobami. Praca dostępna od zaraz.

To oferujemy

  • Pracę w młodym zespole specjalistów o 8-letnim doświadczeniu w kredytach i nieruchomościach. A także:

  • pełne szkolenia z zakresu opracowywania dokumentacji / sprzedaży / obsługi programów / procesów kredytowych / procesów nieruchomościowych

  • laptop i telefon służbowy

  • umowa o pracę, wynagrodzenie stałe + prowizja od wyników

  • W CV prosimy o dopisanie klauzuli:

  • "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

O nas

Zalewski Finanse

Biuro kredytowe specjalizujące się w kredytach hipotecznych, oraz w obrocie nieruchomościami.

Główna działalnością firmy jest stała obsługa klientów detalicznych oraz inwestorów zainteresowanych nabyciem nieruchomości, obsługa kredytowa deweloperów i ich klientów, sprzedaż ubezpieczeń majątkowych i życiowych, kredytów firmowych oraz leasingów.