Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent / Asystentka Dyrektora

Centrum Edukacyjno-Turystyczne "CENTAUREA" Wojciech Frycz

Łagiewnicka 118

Bałuty

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • administracyjne i logistyczne zarządzanie funkcjonowaniem placówki

  • prowadzenie dokumentacji sekretariatu

  • zarządzanie, koordynowanie i rozliczanie pracy kadry dydaktycznej

  • organizowanie i kontrola funkcjonowania grup szkoleniowych

  • tworzenie planów marketingowych

  • pozyskiwanie i obsługa klientów indywidualnych, biznesowych i instytucjonalnych

  • sprzedaż usług edukacyjnych

  • analiza i tworzenie raportów biznesowych

  • organizowanie eventów

  • tworzenie baz danych

  • reprezentowanie i promowanie firmy

  • bieżąca obsługa sekretariatu i realizacja delegowanych przez Dyrektora zadań

Nasze wymagania

  • kierunkowa wiedza

  • płynna znajomość języka polskiego

  • doskonałe zdolności interpersonalne

  • zdolności negocjacyjne

  • wysoka kultura osobista

  • znajomość narzędzi marketingowych i technik sprzedaży

  • kreatywność i nastawienie na cel

  • wysoka dyspozycyjność, zaangażowanie i gotowość do pracy wielozadaniowej

  • samodzielność i bardzo dobra organizacja czasu pracy

  • gotowość do rozwoju zawodowego

  • silna motywacja do pracy

  • znajomość języka angielskiego i doświadczenie w sprzedaży będą dodatkowymi atutami

To oferujemy

  • ciekawa, pełna wyzwań i odpowiedzialna praca w stabilnej organizacji

  • kontakt z nowoczesnymi produktami edukacyjnymi

  • profesjonalne szkolenia

  • wysoki poziom samodzielności w działaniach

  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kompetencji

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na cały etat

  • atrakcyjny i przejrzysty system wynagrodzenia

  • nauka języka angielskiego

  • nowoczesne narzędzia do pracy

O nas

Centrum Edukacyjno-Turystyczne CENTAUREA jest właścicielem placówki LEADER SCHOOL ŁÓDŹ, należącej do największej w Polsce sieci szkół i najszybciej rozwijającą się firmą w branży szkoleniowej w regionie.

C.E.T.Centaurea nie dyskryminuje kandydatów ze względu na rasę, religię, kolor skóry, płeć, wiek, niepełnosprawność, narodowość, przekonania polityczne, przynależność związkową, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientację seksualną, lub jakiegokolwiek inne kryterium niedopuszczalne na podstawie polskiego prawa.