Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent / Asystentka dyrektora - Sekretarz / Sekretarka

Miejskie Centrum Medyczne "Bałuty'' w Łodzi

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:08.00 - 15.35
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Bydgoska 17/21

Bałuty

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie terminarza, organizacja zebrań i umawianie spotkań służbowych dyrekcji;

  • sporządzanie protokołów z zebrań;

  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej, archiwizacja dokumentów;

  • przygotowywanie raportów, zestawień i projektów pism;

  • obsługa firmowej poczty elektronicznej, w tym platformy ePUAP;

  • zapewnienie prawidłowego funkcjonowania sekretariatu;

  • dbanie o stan zaopatrzenia w materiały biurowe i artykuły spożywcze.

Nasze wymagania

  • Najlepsza kandydatka / najlepszy kandydat to osoba, która:

  • prezentuje wysoką kulturę osobistą;

  • posiada doskonałe umiejętności organizacji pracy i czasu;

  • dobrze radzi sobie w sytuacjach stresujących;

  • posiada umiejętność pracy z dużym zakresem samodzielności i odpowiedzialności;

  • z łatwością nawiązuje kontakty;

  • posiada wykształcenie co najmniej średnie (wykształcenie wyższe będzie dodatkowym atutem);

  • biegle posługuje się aplikacjami pakietu MS Office: Word, Excel itp.;

  • posiada umiejętność obsługi urządzeń biurowych: fax, skaner, ksero itp.

To oferujemy

  • umowa o pracę na pełny etat;

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia;

  • przyjazną atmosferę w pracy;

  • bezpłatny parking dla pracowników;

  • dofinansowanie do wypoczynku;

  • stałe, atrakcyjne godziny pracy.

O nas

Jedno z największych Centrów Medycznych w Polsce świadczące usługi medyczne z zakresu podstawowej i specjalistycznej opieki zdrowotnej oraz rehabilitacji leczniczej.