Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/Asystentka Dyrektora Sprzedaży

Pozkrone S.A.

  • Opole

    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie Dyrektora w realizacji codziennych zadań

  • ścisła współpraca z handlowcami poszczególnych regionów

  • planowanie kalendarza spotkań

  • przygotowywanie raportów, zestawień, prezentacji i podsumowań

  • organizacja spotkań biznesowych oraz podróży służbowych

  • prowadzenie korespondencji z partnerami biznesowymi, klientami i dostawcami

  • redagowanie pism i notatek służbowych

  • wprowadzenie i monitoring danych

Nasze wymagania

  • kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • znajomość pakietu Microsoft Office

  • umiejętność pracy w dynamicznym środowisku oraz łatwość podejmowania decyzji

  • nienaganna kultura osobista i znajomość standardów biznesowych

  • terminowość i bardzo dobra organizacja własnej pracy

  • umiejętność podejmowania inicjatywy w odpowiedzi na szybko zmieniające się priorytety

  • umiejętność zachowania dyskrecji, osądu, taktu i dyplomacji

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • niezbędne narzędzia pracy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Pozkrone S.A. to od 27 lat generalny importer naczep i nadwozi Krone w Polsce. Przedsiębiorstwo prowadzi dystrybucję całego asortymentu od naczep, przyczep i systemów wymiennych po naczepy chłodnicze, egzemplarze używane jak również oferuje bardzo dobrze rozwiniętą sieć warsztatową i serwisową.

Przewiń do profilu firmy