Logo Pracuj.pl

Asystent /Asystentka Dyrektora

BRANDDEX Sp. z o.oO firmie

  • Stargard
    Stargard, zachodniopomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • współpraca z kontrahentami krajowymi i zagranicznymi
  • organizowanie wysyłek towarów i wystawianie dokumentów
  • przyjmowanie zamówień i przekazywanie na produkcję,
  • obsługa poczty firmowej, załatwianie spraw bieżących,
  • inne prace zlecone przez dyrekcję firmy

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe (preferowane budowlane, inżynieria chemiczna, lub mechaniczne),
  • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • umiejętność planowania i organizowania pracy,
  • znajomość branży
  • samodzielność w działaniu, decyzyjność, umiejętność pracy pod presją czasu,
  • prawo jazdy kat. B
  • dobra znajomość języka niemieckiego
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • ciekawą pracę,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • stabilne zatrudnienie pracy
  • przyjazne środowisko współpracowników

Asystent /Asystentka Dyrektora, Stargard