Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent / Asystentka Dyrektora

Gerelis Iwona Schwigon

4 5006 000 brutto / mies.
  • Oławska 27/29, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Oławska 27/29

Wrocław

Twój zakres obowiązków

Dołączając do zespołu będziesz odpowiedzialny za:

- bieżącą obsługę sekretariatu (przy wsparciu naszych team managerów);

- zapisy nowych uczniów;

- samodzielną realizację zleconych zadań;

- pomoc w realizacji i udział w eventach firmowych;

- bezpośredni kontakt z innymi pracownikami szkoł

Nasze wymagania

Gerelis to szkoła językowa we Wrocławiu, której brakującym elementem jesteś właśnie… Ty!

Do pracy w biurze poszukujemy nieoszlifowanego diamentu z:

- znajomością języka angielskiego przynajmniej na poziomie B1;

- zdolnościami organizacji pracy własnej oraz zespołowej;

- cierpliwością i wyrozumiałością w kierunku najmłodszych kursantów (i ich rodziców);

- świadomością odpowiedzialności za swoje zadania;

- kreatywnym i pozytywnym podejściem do życia.

Nie jesteśmy wielką korporacją - poszukujemy osoby, która szkolne sale wypełni nowymi pomysłami i energią. Na serio, bez żadnej ściemy - chcemy, abyś to Ty miał wpływ na to jak funkcjonuje nasza szkoła.

To oferujemy

Co zyskasz?

- samodzielne stanowisko pracy z dużymi możliwościami rozwoju i przyszłego awansu;

- stabilne zatrudnienie w jednej z naszych dwóch wrocławskich placówek;

- szansę na rozwinięcie swoich kompetencji językowych (co we współpracy z native speakerami jest szczęśliwie nieuniknione);

- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i pełnionych obowiązków;

O nas

Unikamy rekrutacyjnych cliche - pracę w przyjaznej atmosferze, kawę, herbatę i ciastko znajdziesz w Gerelis na porządku dziennym. Wyróżnia nas jednak to, że w ramach pracy rozwiniesz swoje umiejętności językowe, poznasz inspirujące osobowości z całego świata i będziesz pracował wśród nie tylko kreatywnego zespołu, ale szkolnych zwierząt - kotów, królików, żółwi, papug i…

PS Nie oferujemy owocowej środy, ale już przygotowaliśmy dla Ciebie kieliszek z okazji naszych Prosecco Piątków - w Gerelis świętujemy małe sukcesy każdego tygodnia!