Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystentka/Asystent dyrektora zakładu produkcyjnego

  • Wrocław, Wróblowice (pow. średzki), dolnośląskie
  • Asystent
  • 07.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Jesteśmy uznanym na świecie producentem i dostawcą nowatorskich rozwiązań dla elektrotechniki i automatyki, a nasze działania poparte są ponad 50-letnim doświadczeniem. Wchodzimy w skład międzynarodowej Grupy WAGO z siedzibą w Niemczech. Nazwa WAGO jest synonimem jakości, bezpieczeństwa i nowoczesności. Na polskim rynku WAGO jest obecne od 25 lat.

    Do nowo wybudowanego zakładu we Wróblowicach poszukujemy kandydatki/kandydata na stanowisko asystentki/asystenta dyrektora zakładu produkcyjnego:

    Miejsce pracy: Wrocław, Wróblowice (pow. średzki)

    Zakres obowiązków:

    • Zarządzanie kalendarzem przełożonego (planowanie spotkań, tworzenie agend)
    • Organizacja spotkań, wyjazdów i podróży służbowych
    • Sporządzanie zestawień, raportów, analiz, tekstów informacyjnych oraz tłumaczeń
    • Przygotowywanie prezentacji
    • Dbałość o poprawność/zgodność działań (czuwanie  nad poprawnym obiegiem dokumentacji)
    • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania biura przełożonego
    • Współpraca w ramach struktur produkcyjnych z innymi działami firmy

    Nasze oczekiwania:

    • Wykształcenie wyższe
    • Biegła znajomość j. niemieckiego na poziomie min. C1,   mile widziana znajomość j. angielskiego
    • Minimum roczne doświadczenie w zakresie pracy biurowej, mile widziane w branży produkcyjnej
    • Bardzo dobra znajomość pakietu Ms Office
    • Wysoki poziom samodzielności, komunikatywności oraz inicjatywy

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie
    • Możliwość ciągłego doskonalenia swoich umiejętności
    • Dedykowane szkolenia
    • Stabilną i ciekawą pracę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie

    List motywacyjny, CV oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych prosimy przesłać za pomocą przycisku APLIKUJ

    opis