Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent / Asystentka działu administracji

GIZEH Dispoform Sp. z o.o.

  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna

23 Października 61

Tarnowo Podgórne (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • Dbanie o porządek w dokumentacji;

  • Pomoc administracyjna w dziale Finansowym;

Nasze wymagania

  • Dobra organizacja pracy własnej

  • Umiejętność obsługi komputera, znajomość MS Office (szczególnie Word)

  • Zaangażowanie w realizację powierzonych zadań

  • Odpowiedzialności, rzetelność i uczciwość w wykonywaniu powierzonych obowiązków

  • Mile widziany student / studentka

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie;

  • ubezpieczenie grupowe;

  • dobrą atmosferę pracy;

O nas

Jako światowy specjalista w dziedzinie opakowań do żywności od dziesięcioleci udowadniamy, że GIZEH jest synonimem dużego doświadczenia i rozległej wiedzy fachowej. Opakowania GIZEH to grupa przedsiębiorstw zarządzana przez właścicieli. Ponad 700 pracowników pracuje w sześciu lokalizacjach (Niemcy, Polska, Francja i Kanada) na sukces naszych klientów. Dzięki swojej wiedzy i zaangażowaniu GIZEH daje swoim klientom przewagę, dzięki której ich produkty błyszczą na rynku. Sieć produkcyjna naszych lokalizacji oferuje ważne zalety: fizyczną bliskość do rynku klienta, bezpieczeństwo produkcji, integrację wcześniejszych etapów produkcji oraz wzajemny transfer know-how i technologii.

Wszystkie nasze zakłady produkcyjne podlegają restrykcyjnemu systemowi zarządzania jakością i higieną, który jest regularnie monitorowany i oceniany przez niezależnych audytorów. Jakość GIZEH jest dostosowana do wysokich wymagań przemysłu spożywczego.