Ta oferta pracy jest nieaktualna od 298 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent / Asystentka Działu Administracji

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Asystent
  • 2018-07-26

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Kopeć Zaborowski Adwokaci i Radcowie Prawni sp. p.

    Kancelaria adwokacko - radcowska Kopeć & Zaborowski (KKZ) z siedzibą w centrum Warszawy, poszukuje osoby na stanowisko Asystenta/Asystentki Działu Administracji.

    Kopeć & Zaborowski (KKZ) jest jedną z wiodących firm na polskim rynku prawniczym, która specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa karnego, gospodarczego, prasowego,
    ochrony dóbr osobistych a także z zakresu prawa pracy.

    W styczniu 2018 roku kancelaria znalazła się w gronie finalistów prestiżowego konkursu
    „The Lawyer European Awards 2018” organizowanego przez renomowany brytyjski magazyn
    „THE LAWYER” w kategorii Law firm of the year: Poland.

    Miejsce pracy: Warszawa

    OPIS STANOWISKA:

    • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
    • obsługa połączeń wychodzących i przychodzących,
    • przyjmowanie gości i obsługę spotkań,
    • skanowanie i kserowanie pism,
    • archiwizacja dokumentów,
    • wyjazdy do Sądów lub innych urzędów na terenie Warszawy,
    • inne prace zlecone przez przełożonych.

    WYMAGANIA:

    • bardzo dobrej znajomości obsługi komputera,
      w tym programów pakietu MS Office (Word, Power Point, Excel, Outlook),
    • samodzielności, skrupulatności, systematyczności i dokładności,
    • wysokiej kultury osobistej i komunikatywności,
    • zaangażowania i inicjatywy w działaniu,
    • doświadczenie w pracy w kancelarii prawnej
      lub status studenta będzie dodatkowym atutem,
    • praca w przedziale czasowym 11:00 – 19:00.

    OFERUJEMY:

    • pracę w świetnie skomunikowanej lokalizacji w centrum Warszawy,
    • możliwość rozwoju i zdobywania nowych umiejętności,
    • umowę zlecenie

    Zatem Jeżeli:

    • jesteś osobą dyspozycyjną,
    • wykazujesz zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków,
    • zlecone Ci zadania wykonujesz systematycznie i dokładnie,

    DOŁĄCZ DO NAS!

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Administratorem danych jest Kopeć Zaborowski Adwokaci i Radcowie Prawni sp.p. („KKZ”; adres: Hoża 59 A / 1B, 00-681 Warszawa). Podanie danych jest dobrowolne, są one wykorzystywane w dla celów rekrutacji prowadzonych przez KKZ, na podstawie zgody lub na żądanie Kandydata (art. 6 ust. 1 lit. a oraz lit. f RODO). Dane mogą być przekazywane podmiotom, z pomocą których KKZ prowadzi rekrutacje. Istnieje możliwość cofnięcia zgody lub zgłoszenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, żądania do nich dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przeniesienia. Dane przechowywane są do cofnięcia zgody lub zgłoszenia sprzeciwu. Każdemu przysługuje prawo skargi do organu nadzorczego ds. ochrony danych. Pytania dot. dziedziny prywatności w KKZ prosimy kierować pod adres:

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Kopeć Zaborowski Adwokaci i Radcowie Prawni sp. p. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Kopeć Zaborowski Adwokaci i Radcowie Prawni sp. p. z siedzibą w Warszawie przy ul. Hożej 59 a lok 1B. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Kopeć Zaborowski Adwokaci i Radcowie Prawni sp. p. z siedzibą w Warszawie przy ul. Hożej 59 a lok. 1B. (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Administratorem danych jest Kopeć Zaborowski Adwokaci i Radcowie Prawni sp.p. („KKZ”; adres: Hoża 59 A / 1B, 00-681 Warszawa). Podanie danych jest dobrowolne, są one wykorzystywane w dla celów rekrutacji prowadzonych przez KKZ, na podstawie zgody lub na żądanie Kandydata (art. 6 ust. 1 lit. a oraz lit. f RODO). Dane mogą być przekazywane podmiotom, z pomocą których KKZ prowadzi rekrutacje. Istnieje możliwość cofnięcia zgody lub zgłoszenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, żądania do nich dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przeniesienia. Dane przechowywane są do cofnięcia zgody lub zgłoszenia sprzeciwu. Każdemu przysługuje prawo skargi do organu nadzorczego ds. ochrony danych. Pytania dot. dziedziny prywatności w KKZ prosimy kierować pod adres: [email protected]

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.