Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent / Asystentka działu finansowego

Amsterdam Standard Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Jana Kilińskiego 2

Dębniki

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • wystawianie faktur sprzedażowych,

  • monitorowanie stanu płatności i przeterminowanych płatności oraz kontakt z klientem zagranicznym w celu wyjaśnienia ewentualnych problemów,

  • wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego,

  • przygotowanie i administracja umów dla klientów,

  • przygotowanie raportów dla klientów oraz na potrzeby wewnętrzne spółki,

  • udział w pracach księgowych i administracyjnych, pomoc przy przygotowywaniu deklaracji i sprawozdań do US/GUS, ZUS.

Nasze wymagania

  • ok. 2 lata doświadczenia w dziale księgowości/finansów lub administracji,

  • wiedzy z zakresu rachunkowości i finansów,

  • doświadczenie w pracy z arkuszami kalkulacyjnymi,

  • znajomość programu Comarch Optima,

  • wykształcenie wyższe kierunkowe lub w trakcie studiów,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,

  • bardzo dobra organizacja własnej pracy,

  • dokładność i skrupulatność.

To oferujemy

  • będziesz się rozwijać pod okiem doświadczonej Głównej Księgowej,

  • skorzystasz z wewnętrznych warsztatów z umiejętności miękkich, masz też do dyspozycji budżet szkoleniowy

  • praca 8-16 lub 9-17

  • masz do dyspozycji piłkarzyki, darty, bilard, ping-pong,

  • integracja naszych pracowników jest dla nas bardzo ważna - możesz liczyć na ciekawe imprezy :)

  • masz możliwość skorzystania z opieki medycznej i karty Multisport,

  • elastyczna forma zatrudnienia B2B lub umowa o pracę, wynagrodzenie w zależności od doświadczenia i posiadanych umiejętności.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • napoje

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Więcej informacji o naszej firmie znajdziecie na www.amsterdamstandard.com

Poznaj nas lepiej i zobacz jak się u nas nie 🙃 pracuje!

Etapy rekrutacji

  • Weryfikacja CV - Jeśli jesteśmy zainteresowani, odezwiemy się do 5 dni roboczych :)

  • Rozmowa HR - 30-minutowa rozmowa wideo (zwykle używamy Google Meet), na której przekażemy Ci najważniejsze informacje o AS.

  • Weryfikacja Techniczna - 60-minutowa rozmowa wideo z jednym lub dwoma naszymi weryfikatorami technicznymi. W tym czasie chcemy ocenić Twoją wiedzę, umiejętności i odpowiedzieć na wszystkie pytania związane z pracą u nAS.

  • Zadanie/spotkanie z klientem* - w zależności od procesu możesz otrzymać zadanie do wykonania i/lub zaproszenie szybką rozmowę z naszym Klientem.

  • Feedback - Wszyscy kandydaci, którzy wzięli udział w spotkaniach rekrutacyjnych, otrzymują od nas informację zwrotną. Część z nich jest połączona z ofertą pracy, którą mamy nadzieję, że przyjmiesz :)

  • Witamy na pokładzie! - możesz wybrać pomiędzy umową B2B, a umową o pracę i rozpocząć swoją nową przygodę zawodową w Amsterdam Standard.

Cześć! Zanim zdecydujesz się przesłać nam swoje CV, chcielibyśmy Ci się przedstawić.

Jesteśmy Amsterdam Standard — polskim software housem z biurami w trzech polskich miastach i jednym w Amsterdamie. Na co dzień wspieramy naszych klientów z Holandii, przekształcając ich odważne pomysły w rzeczywistość. U nAS możesz liczyć na rozwój swoich umiejętności, zarówno technicznych, jak i miękkich, najnowsze technologie w projektach oraz mieć pewność, że zarówno atmosfera w pracy, jak i Twój work-life balance jest dla nas bardzo ważny.

Teraz czekamy na Twój ruch! 😉

Przewiń do profilu firmy