Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/Asystentka Działu Floty

„Auto Park” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.

Elewatorska 60

Starosielce

Białystok

Twój zakres obowiązków

  • aktywne wsparcie sprzedaży działu flotowego

  • dbanie o sprawny przepływ dokumentów oraz informacji wewnątrz firmy

  • zapewnianie wysokich standardów w obsłudze klientów

  • tworzenie raportów

  • kontakt telefoniczny z Klientami biznesowymi

  • przygotowywanie ofert handlowych

Nasze wymagania

  • umiejętność organizacji pracy własnej i pracy w grupie

  • empatia, cierpliwość, komunikatywność

  • zaangażowanie i kreatywność, chęci rozwoju

  • znajomość obsługi pakietu MS Office

  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o prace

  • pracę w świetnej atmosferze z młodym zespołem

  • niezbędne narzędzia do pracy

  • możliwość rozwoju zawodowego

O nas

Salon Toyoty w Białymstoku poszukuje osoby do pracy na stanowisko Asystent/Asystentka Działu Floty