Ta oferta pracy jest nieaktualna od 89 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent / Asystentka działu

  • Gorzów Wielkopolski, lubuskie pokaż mapę
  • Asystent
  • 25.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Enka Sp. z o.o. jest firmą godną zaufania z wieloletnim stażem na rynku, należąca do wiodącego na rynku światowym producenta włókien wiskozowych, która poszukuje pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

    Zadania:

    • nadzorowanie prawidłowego obiegu korespondencji i dokumentacji firmowej,
    • prowadzenie negocjacji handlowych,
    • kontrola i składanie zamówień produkcyjnych oraz przygotowywanie miesięcznych i rocznych zestawień w tym zakresie,
    • zapewnianie i organizacja spotkań, narad, konferencji, podróży służbowych,
    • składanie zamówień zgodnie z zapotrzebowaniem realizowanych projektów,
    • utrzymywanie kontaktów i bieżąca współpraca z innymi działami,
    • pomoc w bieżących pracach przy realizacji projektów,
    • tłumaczenie dokumentów w j. niemieckim.

    Wymagania:

    • wykształcenie minimum średnie,
    • biegła znajomość j. niemieckiego w mowie i piśmie,
    • mile widziana znajomość j. angielskiego,
    • samodzielność w organizacji i planowaniu pracy, zdolność do wielozadaniowego działania,
    • bardzo dobra znajomość pakietu Office,
    • pracowitość i zaangażowanie, skrupulatność, komunikatywność, rzetelność,

    Oferujemy:

    • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i zagranicznym,
    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • gwarancję stabilnego zatrudnienia,
    • przyjazną atmosferę w zespole.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie oferty na adres:

    ENKA Sp. z o.o.
    ul. Walczaka 25
    66-407 Gorzów Wlkp.

    tel. 95 7365 119 lub 95 7365 110

    lub klikając w przycisk:
    Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Zostałam/em poinformowana/y o prawie dostępu do treści moich danych osobowych podanych w niniejszym zgłoszeniu oraz prawie do ich poprawiania. Zostałam/em poinformowana/y o tym, że podane dane osobowe będą przetwarzane przez ENKA Sp. z o.o. z siedzibą w Gorzowie Wlkp. przy ul. Walczaka 25 w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko Asystent/ Asystentka biura i rozpatrzenia możliwości zawarcia umowy o pracę. Obowiązek podania danych osobowych zawartych w niniejszym zgłoszeniu wynika z art. 22 [1] kodeksu pracy odnoszącego się do osoby ubiegającej się o zatrudnienie.”