Asystent / Asystentka Działu Handlowego

  • Częstochowa, śląskie pokaż mapę
  • Asystent
  • 11.01.2019
  • Ważna jeszcze 19 dni (do 10.02.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Inter-Plast S.J to rodzinna firma, która od ponad 20 lat jest jedną z największych firm specjalizujących się w sprzedaży maszyn używanych do obróbki metalu. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Częstochowa

    Opis stanowiska:

    • wsparcie pracy Działu Handlowego
    • tworzenie bazy klientów
    • pierwszy kontakt z klientem w celu weryfikacji potrzeb klienta
    • umawianie spotkań i koordynowanie kalendarzy doradców
    • praca z systemem CRM
    • przygotowanie ogłoszeń i aktualizacja oferty na serwisach www
    • wyszukiwanie i przeglądanie ogłoszeń przetargowych
    • kontakt z dostawcą w celu aktualizacji ofert/zamówień

    Wymagania:

    • wykształcenie min. Średnie
    • znajomość branży obróbki metalu, maszyn mile widziana
    • bardzo dobra organizacja pracy i systematyczność
    • dyspozycyjność, zaangażowanie i samodzielność
    • komunikatywność i łatwość nawiązywanie kontaktów
    • wysoka kultura osobista
    • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
    • umiejętność obsługi komputera

    Oferujemy:

    • stabilną pracę o charakterze stacjonarnym w firmie z ponad 20-letnim doświadczeniem
    • rozwój zawodowy w ramach struktury sprzedażowej
    • atrakcyjne wynagrodzenie i stabilność zatrudnienia
    • pracę w doświadczonym zespole
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.